Paieška tinklapyje

Horoskopai

Dienos horoskopai, kasdieniniai horoskopai kiekvienam zodiako ženklui atskirai. Jūsų teisė rinktis, tikėt horoskopais ar ne.

Avinas. Dienos horoskopas Avinas (03.21 – 04.20): Nors diena bus gana įprasta, jūsų nuotaikos nuolat kaitaliosis. Nervai gali būti įtempti dėl įvykusio ar numatomo nelengvo pokalbio su solidžiu asmeniu. Jeigu bandysite kelti savo reitingą, įtaką, galite persistengti.
Tauras. Dienos horoskopas Tauras (04.21 – 05.21): Padidės noras bendrauti, ieškoti bendraminčių, sąjungininkų, siekti populiarumo. Beje, tai galite daryti nelabai pagirtinais būdais. Mokėkite objektyviai vertinti priešininkus, oponentus, jeigu norite be kliūčių pasiekti tikslą.
Dvyniai. Dienos horoskopas Dvyniai (05.22 – 06.21): Tikėtinas išsiblaškymas, neadekvatus situacijos vertinimas, nerimavimas dėl pažįstamo ligonio, užkulisinės veiklos, nelegalaus pasipelnymo. O galbūt vengsite bendravimo, užsidarysite savo kiaute ir atrodysite viskam abejingi.
Vėžys. Dienos horoskopas Vėžys (06.22 – 07.22): Šiandien galima rasti rimtus, teisingus sprendimus. Darbe seksis susidoroti su rūpesčiais ir užduotimis. Pravartu ieškoti veiklos partnerių arba tinkamesnio darbo, dalyvauti dalykiniuose pokalbiuose, atrankose.
Liūtas. Dienos horoskopas Liūtas (07.23 – 08.23): Mėginsite visur kišti nosį, piršti savo nuomonę arba tai darys kiti, o jūs demonstratyviai ignoruosite. Galbūt išlaidausite, norėdami pasipuikuoti ar pataikaudami savo įgeidžiams.
Mergelė. Dienos horoskopas Mergelė (08.24 – 09.23): Tikėtina, kad daug bendrausite su giminaičiais, šeimos nariais, draugais, kaimynais. Galimi pasiūlymai, susiję su verslu, komercija. Palepinkite dėmesiu automobilį ir kitą techniką - galbūt ji prašosi atnaujinimo, išvalymo.
Svarstyklės. Dienos horoskopas Svarstyklės (09.24 – 10.23): Nederėtų būti perdėm plepiems. Kažkas gali savanaudiškiems tikslams pasinaudoti neatsargiai atskleista slapta informacija, jūsų nuoširdumu. Venkite didelių kompanijų.
Skorpionas. Dienos horoskopas Skorpionas (10.24 – 11.22): Būsite linkę kritiškai vertinti savo ir artimųjų gyvenimą, buitį, analizuoti finansines galimybes, reikalingas ūkiui rekonstruoti. Vaikų auklėjimo klausimai iškils į pirmą planą.
Šaulys. Dienos horoskopas Šaulys (11.23 – 12.21): Tikriausiai uoliai kibsite į darbus arba tvarkysite aplinką, perstatinėsite baldus. Visgi numatytiems darbams gali pristigti jėgų, o kontaktai vargins labiau nei tikėjotės.
Ožiaragis. Dienos horoskopas Ožiaragis (12.22 – 01.20): Dėl padidėjusio jautrumo galite nervingai reaguoti į menkas nesėkmes, kritiką. Nieko niekam nesistenkite įrodyti, ypač jei matote, kad jūsų nenori girdėti. Leiskite pasireikšti kitiems.
Vandenis. Dienos horoskopas Vandenis (01.21 – 02.19): Dėl jūsų ar kažkieno kito išlaidumo, neapdairumo galimos materialinės problemos, nuostoliai. Regis, užimsite kaltintojo, teisėjo poziciją, net jei patys būsite prisidėję prie nesėkmės.
Žuvys. Dienos horoskopas Žuvys (02.20 – 03.20): Galbūt vyksite į toliau vykstantį renginį, seminarą ar pobūvį. Tai pareikalaus išlaidų, tačiau įgysite kai ką reikšminga ne materialine prasme. Seksis pasireikšti intelektiniuose pokalbiuose, diskusijose, laikant egzaminą ar pan.
Dienos horoskopai pagal zodiako ženklus yra tik simbolinė - pramoginė informacija. Horoskopai pateikiami atsižvelgiant vien į Zodiako ženklą bendrai, ne į konkretesnius asmens duomenis, kurie galėtų įtakoti dienos horoskopą pagal zodiako ženklus. Horoskopai. Informacijos šaltinis Vytautus.com

Komentarai [0]

Pasidalinkite mintimis, pageidavimais, palikite savo komentarą.
  1. Saugos kodas

Reklama

I.Džiugienės privati klinika
VŠĮ Mažeikių pirminės sveikatos priežiūros centras
Medikvita, UAB
Orai, orų prognozė
giedraŠiandien naktį03val.9° 11°
giedraŠiandien ryte09val.17° 19°
giedraŠiandien dieną15val.23° 25°