Paieška tinklapyje

Horoskopai

Dienos horoskopai, kasdieniniai horoskopai kiekvienam zodiako ženklui atskirai. Jūsų teisė rinktis, tikėt horoskopais ar ne.

Avinas. Dienos horoskopas Avinas (03.21 – 04.20): Pasistenkite niekam neprimesti savo nuomonės ir įsitikinimų ideologinių, moralinių: galite išprovokuoti konfliktą. Nepatartina ką nors mokyti. Blogas laikas kelionėms, ypač komandiruotėms, ir įvairiems kontaktams su užsieniečiais.
Tauras. Dienos horoskopas Tauras (04.21 – 05.21): Savo darbus atlikite itin kruopščiai ir niekam jų nepatikėkite: dėl padarytų klaidų galite patirti nemenkų nuostolių ir netekti darbo vietos.
Dvyniai. Dienos horoskopas Dvyniai (05.22 – 06.21): Galite nukentėti, patirti nuostolių per partnerius. Nieko nauja nesiimkite, baikite senus darbus, pasistenkite nereaguoti į provokacijas. Jei kiltų nepasitenkinimas santuoka, mylimu žmogumi, neskubėkite aiškintis santykių.
Vėžys. Dienos horoskopas Vėžys (06.22 – 07.22): Venkite staigių staigių sprendimų, ypač jei teks mokėti pinigus, pasirašyti atsakingą dokumentą. Nebūkite agresyvūs su mylimu žmogumi, kita vertus, nesitikėkite, kad ir į jūsų malonų dėmesį ar dovaną bus reaguota adekvačiai.
Liūtas. Dienos horoskopas Liūtas (07.23 – 08.23): Nesitikėkite nei šiandien, nei rytoj iš ko nors sulaukti pagalbos jums padės nebent tuomet, kai patys rasite išeitį. Labiausiai tikėtina, kad patiems teks draugui pagelbėti, finansiškai paremti. Būkite taupesni.
Mergelė. Dienos horoskopas Mergelė (08.24 – 09.23): Nešvaistykite jėgų kalboms, įtikinėjimams: tuščiai laiką sugaišite ar net susipyksite. Būkite itin atidūs su asmeniniais daiktais, dokumentais, kai kas svarbaus ir reikalingo gali pasimesti.
Svarstyklės. Dienos horoskopas Svarstyklės (09.24 – 10.23): Reikalai strigs. Nieko baisaus, jūs dar turėsite progų viską sutvarkyti taip, kaip reikia. Gresia nelabai malonūs pokalbiai dėl jūsų darbo, šeimos reikalų, su skolininkais.
Skorpionas. Dienos horoskopas Skorpionas (10.24 – 11.22): Stigs atsargumo, pervertinsite savo galimybes. Negeras laikas mėginti laimę širdies reikaluose: nebus sėkmingi mėginimai kam nors paaiškinti savo norus, ketinimus, jausmus.
Šaulys. Dienos horoskopas Šaulys (11.23 – 12.21): Pasistenkite nesuirzti dėl galimų nesklandumų darbe, nesusipykti su mylimu žmogumi dėl menkniekio. Būkite atsargesni dirbdami su pinigais ir dokumentais.
Ožiaragis. Dienos horoskopas Ožiaragis (12.22 – 01.20): Paisykite partnerių nuomonės, ypač dėl finansinių dalykų. Geriau visai nepriimti sprendimų dėl finansinių ir meilės reikalų: jie gali tapti nuostolių ar nusivylimo priežastimi.
Vandenis. Dienos horoskopas Vandenis (01.21 – 02.19): Sudėtinga, nervinga diena, ypač po pietų. Vargu ar aplinkiniai bus teisingi jūsų atžvilgiu. Vis dėlto pagalbininkų ieškoti neverta, viską atlikite patys. Gauta informacija apie pinigus, pelną tikriausiai bus apgaulinga, nepasitvirtins.
Žuvys. Dienos horoskopas Žuvys (02.20 – 03.20): Esate įžvalgūs, apsukrūs, bet aplinkybės klostosi painiau, nei tikitės. Nusileiskite žmogui, kurį mylite. Jei turėsite reikalų su užsieniečiais ar vyksite į kelionę, būkite atsargesni.
Dienos horoskopai pagal zodiako ženklus yra tik simbolinė - pramoginė informacija. Horoskopai pateikiami atsižvelgiant vien į Zodiako ženklą bendrai, ne į konkretesnius asmens duomenis, kurie galėtų įtakoti dienos horoskopą pagal zodiako ženklus. Horoskopai. Informacijos šaltinis Vytautus.com

Komentarai [0]

Pasidalinkite mintimis, pageidavimais, palikite savo komentarą.
  1. Saugos kodas

Reklama

I.Džiugienės privati klinika
VŠĮ Mažeikių pirminės sveikatos priežiūros centras
Medikvita, UAB
Orai, orų prognozė
apsiniauke 02val.1° 3°
apsiniauke 08val.0° 2°
apsiniaukelietus 14val.0° 2°