Paieška tinklapyje

Horoskopai

Dienos horoskopai, kasdieniniai horoskopai kiekvienam zodiako ženklui atskirai. Jūsų teisė rinktis, tikėt horoskopais ar ne.

Avinas. Dienos horoskopas Avinas (03.21 – 04.20): Sėkmingas laikas, būsite linkę į avantiūras. Vis dėlto nesigriebkite ką tik pasiūlytų dalykų, nesižavėkite naujovėmis: gali atsitikti taip, kad bus žingsnis į priekį, bet du atgal.
Tauras. Dienos horoskopas Tauras (04.21 – 05.21): Ieškokite ankstesnių klaidų darbe ir jas taisykite, analizuokite savo dalykinius santykius. Pasistenkite įvykdyti senus pažadus, atlikti anksčiau užmestus darbus. Gerai tvarkyti dokumentus, rankraščius, knygas.
Dvyniai. Dienos horoskopas Dvyniai (05.22 – 06.21): Nedirbkite sunkių darbų. Šiandien gauti pasiūlymai gali būti naudingi, tačiau dar ne laikas į juos atsakyti. Daugiau laiko bei dėmesio skirkite savo porai, artimiausiems žmonėms.
Vėžys. Dienos horoskopas Vėžys (06.22 – 07.22): Dėl nieko nesijaudinkite: jūsų emocingumas gali būti pernelyg didelis, į viską reaguokite daug šalčiau. Spręskite susikaupusias problemas – geriau jų neatidėti kitai savaitei.
Ruba.lt - vyriki markiniai, megztiniai, ipardavimas
Liūtas. Dienos horoskopas Liūtas (07.23 – 08.23): Reikalai pajudės jums reikalinga linkme be jokių ypatingų asmeninių pastangų. Vėl atgaunate seną gerą formą, vėl esate pasiruošę žygdarbiams. Planuokite ateitį, ruoškite erdvę būsimai veiklai, bet dabar nieko radikaliai nekeiskite. Galite sulaukti įtakingo asmens užtarimo, pagalbos.
Mergelė. Dienos horoskopas Mergelė (08.24 – 09.23): Jums daug kas matyti: suvokiate, kas buvo slėpta, meluota, kur buvo jūsų asmeninės klaidos, o kur partnerių neatsakingumas. Bent dabar jums nereikia jokių patarėjų. Nesivadovaukite bendromis nuostatomis, ieškokite individualaus, originalaus kelio.
Svarstyklės. Dienos horoskopas Svarstyklės (09.24 – 10.23): Viskas keičiasi, niekas nestovi vietoje, ir ši diena žada permainas. Geras laikas ką nors perdaryti, keisti. Vakaras palankus bičiuliškiems susitikimams, švęsti.
Skorpionas. Dienos horoskopas Skorpionas (10.24 – 11.22): Savaime reikalai tvarkysis geriau nei jums stengiantis. Nerimas gali būti perdėtas. Svarbu vadovautis intuicija ir daugiau ilsėtis, taip pat nedaryti to, ko nesinori.
Šaulys. Dienos horoskopas Šaulys (11.23 – 12.21): Įvyks tam tikras persilaužimas, bet būkite atidūs, kad neužbėgtumėte įvykiams už akių. Tiktų tvarkyti skubius, neatidėliotinus reikalus – būsite stiprūs.
Ožiaragis. Dienos horoskopas Ožiaragis (12.22 – 01.20): Imkitės reikalo tik tuo atveju, jeigu neabejojate savo sėkme, jei jums neteks kovoti. Priešingu atveju savo sumanymą verta atidėti.
Vandenis. Dienos horoskopas Vandenis (01.21 – 02.19): Neskubėkite patarinėti, pagalvokite apie atsakomybę, kurią prisiimate, – šiuo metu būsite nusiteikę pernelyg optimistiškai ir nepakankamai įžvalgūs. Labiau apgalvokite pažadus. Tinka pirkti daiktus namams, skirtus ilgai naudoti.
Žuvys. Dienos horoskopas Žuvys (02.20 – 03.20): Pasistenkite šią dieną praleisti kuo ramiau ir paprasčiau. Siekite santarvės su vadovybe ir tėvais: tai metas, kai jie ateis į pagalbą. Verta baigti kažkada pradėtus darbus, grąžinti skolą.
Dienos horoskopai pagal zodiako ženklus yra tik simbolinė - pramoginė informacija. Horoskopai pateikiami atsižvelgiant vien į Zodiako ženklą bendrai, ne į konkretesnius asmens duomenis, kurie galėtų įtakoti dienos horoskopą pagal zodiako ženklus. Horoskopai. Informacijos šaltinis Vytautus.com

Komentarai [0]

Pasidalinkite mintimis, pageidavimais, palikite savo komentarą.
  1. Saugos kodas

Reklama

Medikvita, UAB
UAB Balėnų medis
I.Džiugienės privati klinika
UAB Sveikata šeimai, Pirminės sveikatos priežiūros centras
VŠĮ Mažeikių pirminės sveikatos priežiūros centras
Orai, orų prognozė
mazai_debesuota naktį03val.10° 12°
apsiniauke ryte09val.13° 15°
apsiniaukelietus dieną15val.14° 16°