Paieška tinklapyje

Horoskopai

Dienos horoskopai, kasdieniniai horoskopai kiekvienam zodiako ženklui atskirai. Jūsų teisė rinktis, tikėt horoskopais ar ne.

Avinas. Dienos horoskopas Avinas (03.21 – 04.20): Objektyvumo deficito laikas, kai matome tai, ką norime matyti, o ne tai, kas yra iš tiesų. Būtų geriau mažiau dirbti ne tiek klaidų padarysite ir daugiau ilsėtis atsipalaidavęs žmogus ne taip greitai susierzina, mažiau nervinasi.
Tauras. Dienos horoskopas Tauras (04.21 – 05.21): Nepasidalijimas įtakos sferomis šeimoje ar darbe, taip pat pinigai, meilė gali tapti rimto konflikto ar nusivylimo priežastimi. Gresia nuostoliai dėl neapgalvotų veiksmų.
Dvyniai. Dienos horoskopas Dvyniai (05.22 – 06.21): Mažiau vilkitės: jūsų galimybės gali būti apribotos. Jei turite reikalų su užsieniečiais, nepasikliaukite jų pažadais, tik tuščiai sugaišite. Netinkamas laikas kelionei.
Vėžys. Dienos horoskopas Vėžys (06.22 – 07.22): Pavojingas metas karjerai, per šios dienos klaidas galite prarasti ne tik vadovybės pasitikėjimą, bet ir darbo vietą ar būti perkelti į žemesnes pareigas.
Liūtas. Dienos horoskopas Liūtas (07.23 – 08.23): Vargu ar jums pavyks viską sutvarkyti taip, kaip norisi. Mažiau tikėkitės ir pasikliaukite vien savo jėgomis bei galimybėmis.
Mergelė. Dienos horoskopas Mergelė (08.24 – 09.23): Daug kuo nepalanki, nuostolinga diena. Nesiimkite sunkių darbų, atsakingų užduočių.
Svarstyklės. Dienos horoskopas Svarstyklės (09.24 – 10.23): Nepasiduokite pirmai į galvą šovusiai minčiai, netikėkite pirmuoju įspūdžiu. Nerizikuokite savo reputacija, karjera, sveikata, gyvybe.
Skorpionas. Dienos horoskopas Skorpionas (10.24 – 11.22): Dirbkite savo kasdienius darbus, pernelyg negalvodami nei apie rezultatus, nei apie vertinimus, tai padės likti ramiems.
Šaulys. Dienos horoskopas Šaulys (11.23 – 12.21): Pasistenkite neprarasti geros nuotaikos ir labai savęs nepeikite, bet ir negirkite. Labiau tikėkite savimi, mylimu žmogumi, vaikais, šeima.
Ožiaragis. Dienos horoskopas Ožiaragis (12.22 – 01.20): Gali tekti patirti nepelnytų nuoskaudų darbe ar susidurti su savo vaikų, mylimo žmogaus, sutuoktinio nedėkingumu. Kol kas nepavyks nei pataisyti, nei pagreitinti įvykių eigos, todėl verta susitaikyti su tuo, kaip klostosi reikalai.
Vandenis. Dienos horoskopas Vandenis (01.21 – 02.19): Nors mėginsite optimistiškai reaguoti į didėjančius rūpesčių darbe ir namuose kalnus, nesusipratimus, antrąją dienos pusę galite prarasti kantrybę ir imti pyktis su dalykiniais partneriais, sutuoktiniu, mylimu asmeniu ar net savo vaikais.
Žuvys. Dienos horoskopas Žuvys (02.20 – 03.20): Neverta imtis sudėtingų, atsakingų darbų, bendrauti su jums nemaloniais asmenimis, aiškintis santykių su tais, kuriuos mylite. Atidžiau tikrinkite tai, ką darote, ir nesitikėkite naudos.
Dienos horoskopai pagal zodiako ženklus yra tik simbolinė - pramoginė informacija. Horoskopai pateikiami atsižvelgiant vien į Zodiako ženklą bendrai, ne į konkretesnius asmens duomenis, kurie galėtų įtakoti dienos horoskopą pagal zodiako ženklus. Horoskopai. Informacijos šaltinis Vytautus.com

Komentarai [0]

Pasidalinkite mintimis, pageidavimais, palikite savo komentarą.
  1. Saugos kodas

Reklama

Medikvita, UAB
VŠĮ Mažeikių pirminės sveikatos priežiūros centras
I.Džiugienės privati klinika
Orai, orų prognozė
mazai_debesuotaŠiandien vakare21val.15° 17°
giedraRytoj naktį03val.14° 16°
giedraRytoj ryte09val.16° 18°