Paieška tinklapyje

Horoskopai

Dienos horoskopai, kasdieniniai horoskopai kiekvienam zodiako ženklui atskirai. Jūsų teisė rinktis, tikėt horoskopais ar ne.

Avinas. Dienos horoskopas Avinas (03.21 – 04.20): Būsite linkę bendrauti, flirtuoti. Svarbu pasirinkti atvirus, draugiškus pašnekovus. Tiktų aptarti verslo reikalus, norimus pirkinius, ieškoti reikiamų verslo ryšių. Vis dėlto būkite apdairus, nes žioplumas gali daug kainuoti.
Tauras. Dienos horoskopas Tauras (04.21 – 05.21): Šiandien nepatartina apsikrauti darbais, imtis atsakomybės ir per daug būti atviram, komentuoti. Jeigu velsitės į ginčus ar intrigas, įgysite priešų.
Dvyniai. Dienos horoskopas Dvyniai (05.22 – 06.21): Gera diena meilei, kūrybai, pristatymams, vaikų lavinimui. Demonstruokite talentus, stenkitės patikti dominantiems priešingos lyties atstovams - visa tai pasiteisins. Tačiau netikėtų problemų gali kilti darbe, giminėje.
Vėžys. Dienos horoskopas Vėžys (06.22 – 07.22): Jums pavyks susitarti dėl aktualaus reikalo ar įsigyti norimą daiktą. Tačiau iš artimo žmogaus galite sulaukti nelengvai išpildomo prašymo. Tam tektų atsisakyti kažkokio savo plano.
Ruba.lt - vyriki markiniai, megztiniai, ipardavimas
Liūtas. Dienos horoskopas Liūtas (07.23 – 08.23): Jei ieškote tarpininkų ar sąjungininkų, gali pasitaikyti puikus variantas. Partnerystės, meilės reikalai suteiks malonių vilčių, kurios pildysis. Tik atsargiai elkitės su technika, elektra.
Mergelė. Dienos horoskopas Mergelė (08.24 – 09.23): Galbūt įsigysite techninę prekę. Ypatingos reikšmės klausimų neaptarinėkite, nes stokosite pusiausvyros. Neleiskite, kad jūsų reikalus reguliuotų pašaliniai.
Svarstyklės. Dienos horoskopas Svarstyklės (09.24 – 10.23): Šiandien jūs galite sublizgėti ne vienoje srityje. Seksis ir kaip profesinės srities specialistams, ir kaip žinių perteikėjams, ir kaip apdovanotiesiems kūrybiniais gabumais. Visgi nesate saugūs fizine prasme.
Skorpionas. Dienos horoskopas Skorpionas (10.24 – 11.22): Šiandien galite tartis dėl bendros veiklos, dalykinio pasimatymo. Tikėtina, kad įveiksite kliūtį, susijusią su karjera. Tačiau galite pajusti ir kažkokių klaidų padarinius.
Šaulys. Dienos horoskopas Šaulys (11.23 – 12.21): Drauginga diena. Ir patys negailėsite kitiems dėmesio, ir jo dosniai sulauksite iš aplinkinių. Tikriausiai prisiminsite, ką reiškia girdėti komplimentus. Vis dėlto grės avarijos, asmeninių santykių išbandymai, tad nepraraskite budrumo.
Ožiaragis. Dienos horoskopas Ožiaragis (12.22 – 01.20): Venkite pasiduoti apgaulingai demagogijai. Atsakingai ruoškite pranešimus bei dalykinius planus.
Vandenis. Dienos horoskopas Vandenis (01.21 – 02.19): Tai bus aktyvi diena, kupina konkurencinės dvasios. Galbūt teks vykti į kelionę, susitikti su įtakingu asmeniu, skaityti paskaitas, publikuoti, diskutuoti, ruošti mokslinį darbą.
Žuvys. Dienos horoskopas Žuvys (02.20 – 03.20): Nuotaiką gali kiek sugadinti staiga užgriuvę neplanuoti darbai, partnerių klaidos, atsiskleidę nuomonių skirtumai. Stenkitės suprasti ir savo, ir aplinkinių tikruosius norus, ketinimus, neskubėkite jų kaltinti.
Dienos horoskopai pagal zodiako ženklus yra tik simbolinė - pramoginė informacija. Horoskopai pateikiami atsižvelgiant vien į Zodiako ženklą bendrai, ne į konkretesnius asmens duomenis, kurie galėtų įtakoti dienos horoskopą pagal zodiako ženklus. Horoskopai. Informacijos šaltinis Vytautus.com

Komentarai [0]

Pasidalinkite mintimis, pageidavimais, palikite savo komentarą.
  1. Saugos kodas

Reklama

I.Džiugienės privati klinika
UAB Balėnų medis
Medikvita, UAB
UAB Sveikata šeimai, Pirminės sveikatos priežiūros centras
VŠĮ Mažeikių pirminės sveikatos priežiūros centras
Orai, orų prognozė
debesuota 02val.0° 2°
apsiniauke 08val.0° 2°
mazai_debesuota 14val.6° 8°