Paieška tinklapyje

Horoskopai

Dienos horoskopai, kasdieniniai horoskopai kiekvienam zodiako ženklui atskirai. Jūsų teisė rinktis, tikėt horoskopais ar ne.

Avinas. Dienos horoskopas Avinas (03.21 – 04.20): Norėsis permainų, naujos veiklos. Kursite ateities planus. Maloniai nustebinti gali jums patinkantis žmogus, gerbėjas. Leiskite pasireikšti savo kūrybingumui, dvasingumui.
Tauras. Dienos horoskopas Tauras (04.21 – 05.21): Dalyvavimas kultūriniuose ar kituose viešuose renginiuose atneš naudos, patyrimo, pažinčių. Pasitarimai, debatai bus itin rezultatyvūs. Galite susitikti žmogų, su kuriuo jus sieja ypatingi prisiminimai.
Dvyniai. Dienos horoskopas Dvyniai (05.22 – 06.21): Diena palanki naujiems darbams, kolektyviniams susibūrimams. Tik teisingai įvertinkite savo galimybes. Kaip bebūtų, nevenkite bendrauti, būti įvykių sūkuryje, nes užsimezgusios pažintys bus reikšmingos.
Vėžys. Dienos horoskopas Vėžys (06.22 – 07.22): Šiandien visur laikykitės saiko, nepersidirbkite, nesiveržkite į viešumą, ir diena bus sėkminga. Galbūt pademonstruosite altruizmą arba patirsite ypatingų išgyvenimų, susijusių su meile, menais, mistika.
Liūtas. Dienos horoskopas Liūtas (07.23 – 08.23): Tikriausiai šiandien atsigaus ir jūsų kūnas, ir dvasia. Lengviau rasite bendrą kalbą su aplinkiniais, o jie pastebės ir įvertins jūsų privalumus, sugebėjimus. Trauks egzotiški užsiėmimai, pikantiški nuotykiai.
Mergelė. Dienos horoskopas Mergelė (08.24 – 09.23): Sėkmingai judės reikalai, susiję su komfortu. Galbūt pavyks ką nors pelningai parduoti, išnuomoti. Jeigu norite gauti nuolaidą, panašu, kad taip pat nenusivilsite.
Svarstyklės. Dienos horoskopas Svarstyklės (09.24 – 10.23): Diena pasižymės kontaktų, pokalbių gausa, šilta, draugiška atmosfera. Palanku užmegzti ir atnaujinti įvairius ryšius. Atsiras galimybių atskleisti savo ar kitų geriausias savybes. Tik labiau kreipkite dėmesį į tai, ką kiti sako ir pataria.
Skorpionas. Dienos horoskopas Skorpionas (10.24 – 11.22): Šiandieną gerai seksis, jeigu pasitikėsite savo jėgomis, išmanymu ir patrauklumu. Nuoširdžiai pabendraukite su aplinkiniais, o ypač su šeimos nariais. Tai padės jums pralinksmėti, atsipalaiduoti.
Šaulys. Dienos horoskopas Šaulys (11.23 – 12.21): Ši diena žada gerų įspūdžių, mielų susitikimų ir netgi romantikos.Turbūt suprasite ir pajusite, kad savo gyvenime galite daug ką pakeisti į geresnę pusę.
Ožiaragis. Dienos horoskopas Ožiaragis (12.22 – 01.20): Gali būti, kad nutarsite keisti įvaizdį ar gyvenimo būdą. Seksis susibičiuliauti su dominančiais žmonėmis. O meilė ir kūryba gali įgyti ypatingus sparnus, keliamus įkvėpimo, polėkio.
Vandenis. Dienos horoskopas Vandenis (01.21 – 02.19): Šiandien neišsisuksite nuo intensyvaus bendravimo. Iš jūsų bus tikimasi konkrečios paramos, tarpininkavimo ar bendradarbiavimo. Netikėtai gali užsimegzti aistringas flirtas su ypatingu asmeniu.
Žuvys. Dienos horoskopas Žuvys (02.20 – 03.20): Finansiniai reikalai tikriausiai suteiks vilčių. Turbūt kažkas grąžins skolą arba jūs pagaliau nusimesite skolos naštą. Galite užmegzti perspektyvią pažintį. Galbūt sulauksite meilės prisipažinimo.
Dienos horoskopai pagal zodiako ženklus yra tik simbolinė - pramoginė informacija. Horoskopai pateikiami atsižvelgiant vien į Zodiako ženklą bendrai, ne į konkretesnius asmens duomenis, kurie galėtų įtakoti dienos horoskopą pagal zodiako ženklus. Horoskopai. Informacijos šaltinis Vytautus.com

Komentarai [0]

Pasidalinkite mintimis, pageidavimais, palikite savo komentarą.
  1. Saugos kodas

Reklama

UAB Sveikata šeimai, Pirminės sveikatos priežiūros centras
Medikvita, UAB
UAB Balėnų medis
I.Džiugienės privati klinika
VŠĮ Mažeikių pirminės sveikatos priežiūros centras
Orai, orų prognozė
debesuota 02val.5° 7°
apsiniaukelietus 08val.6° 8°
apsiniaukelietus 14val.7° 9°