Paieška tinklapyje

Klinika Medea, UAB Mažeikių MCT informacija

klinika medea Su grupe bendraminčių gydytojų ilgai ieškojome būdų, kaip sukurti efektyvią medicinos paslaugų sistemą, atitinkančią pacientų lūkesčius. 2003 m. buvo įkurta UAB "Mažeikių MCT".
UAB "Mažeikių MCT" nuolat investuoja į medicininę įrangą, specialistų paiešką ir ruošimą bei plečia savo partnerių ratą, tad šiandien drąsiai galime teigti, jog esame pasirengę suteikti Jums kvalifikuotą pagalbą. Puikus medikų kolektyvas ir moderni medicininė įranga leidžia teikti patikimas ligų diagnostikos bei gydymo paslaugas.
Mums svarbiausia - užtikrinti aukščiausios kokybės sveikatos priežiūrą, dėmesiu bei šiluma apgaubti kiekvieną besikreipiantį į mus pacientą.
UAB "Mažeikių MCT" pacientus konsultuoja vieni iš geriausių savo srities specialistų Lietuvoje. Nuo 2004 metų, pasirašius sutartis su Teritorinėmis ligonių kasomis, dalis konsultacijų pacientams yra teikiamos nemokamai.
UAB "Mažeikių MCT" plėtra leido bendrovei įsigyti labai modernią širdies veiklos tyrimo įrangą, stacionarią medicininę įranga: ultragarsiniai diagnostikos aparatai, defibriliatoriai, elektrokardiografai ir kita reikalinga įranga.

Svarbiausi "Medea" uždaviniai:

 • Teikti kokybiškas asmens sveikatos priežiūros paslaugas;
 • Užtikrinti dėmesį ir šilumą kiekvienam besikreipiančiam pacientui;
 • Investuoti į dirbančių specialistų tobulinimąsi;
 • Investuoti į moderniausią medicininę įranga;
 • Glaudžiai bendradarbiauti su didžiosiomis Lietuvos ligoninėmis;
 • Išlaikyti daugeliui pacientų priimtinas kainas.

DĖMESIO! Įsigijus modernią plataus profilio odontologinę techniką klinikoje pradėtos teikti įvairios odontologinės paslaugos.

DĖMESIO! Mūsų klinikoje išsiplėtė paslaugų apimtys, kurias finansuoja Valstybinė ligonių kasa, todėl nuo šiol pacientai bus priimami su šeimos gydytojo siuntimu ne tik pas ortopedą traumatologą; akušerį ginekologą; otorinolaringologą; kardiologą; vaikų ligų gydytoją; echoskopuotoją; endokrinologą, bet ir pas vaikų kardiologą – reumatologą; chirurgą koloproktologą; reumatologą; onkochirurgą.

DĖMESIO! Rekonstrukcinės plastinės chirurgijos gydytojo A. Žižliausko konsultacijos nemokamos, šalinant apgamus, papilomas..

Klinikoje konsultuojantys specialistai:

 • Pediatrė, neonatologė – gyd. Sigutė  Džiugelienė. Vaikų iki 18 metų sveikata rūpinasi plataus profilio vaikų ligų gydytojai specialistai (pediatrai):
  a) nuo pat gimimo seka vaiko psichomotorinę ir fizinę raidą;
  b) rūpinasi ligų profilaktika (skiepai, profilaktiniai sveikatos patikrinimai);
  c) diagnozuoja ligas;
  d) skiria gydymą.
 • Akušeris - ginekologas (Kaunas) - medicinos mokslų daktaras, docentas Voldemaras Kruminis. Kauno medicinos klinikų Akušerijos - ginekologijos klinikos reprodukcinės ginekologijos sektoriaus vadovas. Diagnozuoja ir gydo ginekologines ligas (endometriozė, gimdos miomas, kiaušidžių cistas, mėnesinių sutrikimus ir kt.), lytiniu būdu plintančias ligas (sifilį, chlamidiozė, gonorėja, trichomonozė,
  kandidamikoze ir kt.); konsultuoja kontracepcijos ir nevaisingumo klausimais, diagnozuoja ankstyvą nėštumą, konsultuoja ir prižiūri nėščias moteris, seka vaisiaus vystymąsi ir augimą.
    
 • Vaikų gastroenterologė Vilniaus universitetinės ligoninės  – gyd. Ilona  Choliavskaja. Konsultuoja vaikus dėl pilvo skausmų, tuštinimosi sutrikimų (vidurių užkietėjimo, viduriavimo, vidurių pūtimo), mitybos sutrikimo (svorio trūkumo ar pertekliaus), teikia rekomendacijas dėl vaiko racionalios mitybos.
 • Echoskopuotojas –  gyd. Remigijus  Kontaras. Echoskopu (ultragarsu) tiria ir įvertina įvairių organų būklę, nustato patologinius pilvo organų,  mažojo dubens organų, skydliaukės, odos ir poodžio pakitimus.
 • Echoskopuotojas Vilniaus universitetinės ligoninės –  gyd. Andrius  Čekuolis. Echoskopu (ultragarsu) tiria ir įvertina įvairių organų būklę, nustato patologinius pilvo organų,  mažojo dubens organų, skydliaukės, odos ir poodžio pakitimus. 
 • Kardiologas (Palanga) - gyd. Jūratė Varoneckienė. Diagnozuoja ir gydo įgimtas ir įgytas širdies ir kraujagyslių ligas (miokarditą, reumatą, širdies nepakankamumą ir kt.), tiria širdį ultragarsu, nustato širdies ritmo sutrikimus.
 • Kardiologas - gyd. Regina Žiubrienė. Diagnozuoja ir gydo įgimtas ir įgytas širdies ir kraujagyslių ligas (miokarditą, reumatą, širdies nepakankamumą ir kt.), tiria širdį ultragarsu, nustato širdies ritmo sutrikimus. 
 • Ortopedas- traumatologas - gyd. Jonas  Žulpa. Diagnozuoja ir gydo kaulų lūžimus, sąnarių pažeidimus, meniskų plyšimus ir ortopedines ligas (artrozę, raiščių patempimus ir plyšimus, kaulų išnirimus ir kt.).
 • Akušeris - ginekologas (Klaipėda) - medicinos mokslų daktaras, docentas Linas Rovas. Diagnozuoja ir gydo ginekologines ligas (endometriozę, gimdos miomas, kiaušidžių cistas, mėnesinių sutrikimus ir kt.), lytiniu būdu plintančias ligas (sifilį, chlamidiozę, gonorėją, trichomonozę, kandidamikozę ir kt.); konsultuoja kontracepcijos ir nevaisingumo klausimais, diagnozuoja ankstyvą nėštumą, konsultuoja ir prižiūri nėščias moteris, seka vaisiaus vystymąsi ir augimą. 
 • Akušeris -  ginekologas –  gyd. Rasa  Žulpienė. Diagnozuoja ir gydo ginekologines ligas (endometriozę, gimdos miomas, kiaušidžių cistas, mėnesinių sutrikimus ir kt.), lytiniu būdu plintančias ligas (sifilį, chlamidiozę, gonorėją, trichomonozę, kandidamikozę ir kt.); konsultuoja kontracepcijos ir nevaisingumo klausimais, diagnozuoja ankstyvą nėštumą, konsultuoja ir prižiūri nėščias moteris, seka vaisiaus vystymąsi ir augimą. 
 • Akušeris -  ginekologas (Šiauliai) –  gyd. Jūratė Graželienė. Diagnozuoja ir gydo ginekologines ligas (endometriozę, gimdos miomas, kiaušidžių cistas, mėnesinių sutrikimus ir kt.), lytiniu būdu plintančias ligas (sifilį, chlamidiozę, gonorėją, trichomonozę, kandidamikozę ir kt.); konsultuoja kontracepcijos ir nevaisingumo klausimais, diagnozuoja ankstyvą nėštumą, konsultuoja ir prižiūri nėščias moteris, seka vaisiaus vystymąsi ir augimą.
 • Otorinolaringologas (Klaipėda) – gyd. Saulė Dubosienė. Diagnozuoja ir gydo ausų, nosies ir gerklės ligas.
 • Onkochirurgas, Šiaulių apskrities ligoninės gyd. Mindaugas Šatkauskas. Konsultuoja, echoskopuoja, diagnozuoja gėrybines, ikivėžines ir piktybines krūtų ligas, odos ir paodžio gėrybinius ir piktybinius auglius, taip pat konsultuoja dėl pilvo organų (skrandžio, žarnyno, kasos) onkologinių ligų, išvaržos, išsiplėtusių kojų venų, esant reikalui nukreipia operaciniam gydymui.
 • Dermatovenerologė - gydytoja A. Kajutytė. Diagnozuoja ir gydo odos ir gleivinės ligas, lytiškai plintančias infekcijas. 
 • Rekonstrukcinės-plastinės chirurgijos gydytojas Audrius Žižliauskas.  Konsultuoja dėl ausų, vokų, nosies, krūtų, pilvo sienos deformacijos estetinių operacijų. Raukšlių korekcija botulino toksino, hialurono rūgšties injekcijomis, gausaus prakaitavimo gydymas botulino injekcijomis. Tiria bei šalina papilomas, apgamus. Konsultuoja dėl naktinių skausmų, tirpstančių rankų pirštų, dėl ,,pritrauktų'' pirštų, esant reikalui nukreipia operaciniam gydymui. Dėmesio! Gausaus prakaitavimo gydymui taikomos nuolaidos.
 • Reumatologė - R. Kaušienė, Šiaulių apskrities ligoninės gydytoja. Diagnozuoja ir gydo reumatologinius susirgimus (reumatologinį artritą, podagrą, SRV, sklerodermiją, vaskulitus, artrozes ir k.t.). Atlieka diagnostines ir gydomąsias sąnarių punkcijas, vertina sąnarių skysčio tyrimo rezultatus, atlieka periartikulinių minkštųjų audinių injekcijas.
 • Neurochirurgas (Klaipėda) – gyd. Dmitrij Aleksandrov. Diagnozuoja ir gydo galvos ir nugaros smegenų įgimtas anomalijas, ligas bei traumas (galvos ir nugaros smegenų auglius, aneurizmas, smegenų kraujosruvas, smegenų infarktus, praeinančią smegenų išemiją, stuburo kanalo stenozę (susiaurėjimą), galvos smegenų vandenę,  endoskopiniu būdu operuoja stuburo išvaržas ir kt.).
 • Urologas - gyd. Gintautas Kukulskis. Diagnozuoja ir gydo inkstų, šlapimo takų, vyriškų lytinių organų susirgimus (gerybinę prostatos hiperplaziją, ūminį ir lėtinį prostatitą, šlapinimosi sutrikimus ir kt.)  
 • Kraujagyslių chirurgas Darius Skirutis. Diagnozuoja ir gydo galvos bei periferinių arterijų susirgimus, venų ligas, trifines opas. Atlieka sklerozuojantį (injekcinį) išsiplėtusių kojų venų gydymą.
 • Vaikų kardiologė - reumatologė Klaipėdos vaikų ligoninės gydytoja vaikų kardiologė, reumatologė - Nadiežda Rožnova. Diagnozuoja ir gydo įgimtas ir įgytas vaikų iki 18 metų širdies ir kraujagyslių ligas (miokarditą, reumatą, širdies nepakankamumą ir kt.), tiria širdį ultragarsu, nustato širdies ritmo sutrikimus.  
 • Dietologė, sveikos mitybos specialistė – J. Škutovaitė. Konsultuoja sveikos mitybos klausimais. Sveikas būdas numesti ir priauginti svorį; pagalba esant virškinimo sutrikimams (dažnas vidurių užkietėjimas ir kt); valgymo sutrikimams (nervinė anoreksija, nervinė bulimija, persivalgymas); netoleravimo ir alergijos nustatymas maisto produktams; mitybos sustatymas ;vitaminų ir mineralų balansas organizme; vaikų ir suaugusių hyperaktyvumo  slopinimas; bendras fizinės ir psichologinės būklės gerinimas; organizmo toksiškumo nustatymas ir detoksikacija.
 • Kardiologė – Diana Stravinskienė, Mažeikių ligoninės gydytoja. Diagnozuoja ir gydo įgimtas ir įgytas širdies ir kraujagyslių ligas (miokarditą, reumatą, širdies nepakankamumą ir kt.), tiria širdį ultragarsu, nustato širdies ritmo sutrikimus.

Nuolatos dirbantys specialistai:

Ortopedas – traumatologas - J. Žulpa.
Ginekologai - R. Žulpienė; J. Graželienė.
Kardiologai - R. Survilaitė; J. Varoneckienė; R. Žiubrienė; D. Stravinskienė.
Pediatras – neonatologas - S. Džiugelienė.
Echoskopuotojas - R. Kontaras.
Dietologė, sveikos mitybos specialistė – J. Škutovaitė.

Registracija telefonais:  (8 443) 20159, mob. 8-620-29774
Adresas: Naftininkų g. 9, Mažeikiai
www.medeaklinika.lt

Mūsų partneriai:

 • Uždaroji akcinė gyvybės draudimo ir pensijų bendrovė "Aviva Lietuva"
 • UAB "PZU Lietuva gyvybės draudimas"
 • UAB "SEB gyvybės draudimas"

Komentarai [12]

Saulius | 2014-05-19
Sveiki, noriu pakomentuoti apie Džiugelienės Sigutės nekompetentingumą, labai nemandagi, o ir vaikui kas svarbiausia nieko nepadėjo. Klaipėdoje daktarė taipogi nusistebėjo kaip galima buvo nekonstatuoti ligos...
Vaida | 2012-04-19
Sveiki, norėčiau pasiklausti kiek kainuoja dantų protezavimas, ar pinigai mokami iš karto ar galbūt įmanoma išsimokėtinai, dekoju iš anksto.
Alma | 2012-02-10
Laba diena, norėjau tik paklausti ar nedaromi kokie nors tyrimai dėl storosios žarnos vėžio?Jei ne, tai gal kur kitur Mažeikiuose? Pagarbiai.
pacientas | 2011-08-24
Reumatologas-nieko gero: pagal savo darbo praktiką turėtų atskirti- pacientui yra epikondilitas  ar alkūnių skausmas -tai pasekmė užspaustų kaklo slankstelių. Juk ne vieninteliai egzemplioriai tokie vaikštom, ir vitaminų sąnariams sutepti kaip ir nieko negydantys....Vieni pinigai.
Simona | 2011-03-04
sveiki, norejau paklaust, kiek kainuoja issitraukt danti? aciu
me | 2011-02-18
Kur, kada ir uz kokia kaina galima pasidaryti rauksliu korekcija, kas nors pasakykit. Aciu.
Birute | 2011-01-06
Laba diena, domina, kokie odontologai dirba, darbo grafikas. Kokios kainos?
kristina | 2010-12-21
labas taip pat noreciau suzinoto kokios odontologu kainos yra? ACIU.
Viktorija | 2010-11-29
Sveiki, domina odontologu paslaugu kainos gal galit atsiust? Ir taip pat  domina ar atliekat narkoze tvarkant dantis? aciu
Teresa | 2010-08-31
Noriu padėkoti gyd.Jūratei Graželienei už profesionalias konsultacijas.Pirmą kartą kreipiausi prispirta ligos.Pasveikau.Sekantį kartą buvau po metų profilaktiniam patikrinimui.Gydytoja ne tik formaliai "išrašė receptelį", ji dave daug vertingų patarimų ir informacijos.Ačiū.
Marija | 2010-07-16
Sveiki.Teko pirma karta pabuvoti sioje klinikoje.Uzsiregistravusi pas reumatologa ir pralaukusi pora savaiciu atejau nurodyta diena ir valanda. Deja, pasirodo, kad gydytojas priiminejo diena anksciau!!Noreciau paklausti? Kokiu tikslu rasomi telefonu numeriai jeigu negali zmogaus ispeti? Kagi, dabar laukiu 3menesius, kad galeciau vel patekti pas gydytoja.Tikiuosi, kad si karta neapgaus!
Erika | 2010-06-10
Sveiki, buvau jusu klinikoje, pas dermatologe, del savo veido odos problemu ir labai nusivyliau,daktare atvaziuoja is Vilniaus, galvojau labai gera specialiste,bet...Nuejusi ji neuztruko nei 5 min, nieko daug neklausinejo, neleido man nei zodelio pratarti, tik vaistu penkis receptinius lapelius israse, nuejusi i vaistine suzinojau,kad jie kainuoja virs dvieju simtu, na neitu pyktis jai butu padeje, bet ne velnio....paskyre susitikima po dvieju men.,eisiu vel ir jauciu vel prirasys dauguma tepaliuku ir nepades...ot ir specialistai nesirupina zmogumi, nors kas cia keisto juk tokie tie zmones...
Pasidalinkite mintimis, pageidavimais, palikite savo komentarą.
 1. Saugos kodas

Reklama

Medikvita, UAB
I.Džiugienės privati klinika
VŠĮ Mažeikių pirminės sveikatos priežiūros centras
Orai, orų prognozė
apsiniauke dieną15val.20° 22°
apsiniauke vakare21val.18° 20°
debesuotaŠiandien naktį03val.12° 14°