Paieška tinklapyje

Radijo stotis Pūko radijas

Klausytis radijo stoties Pūko radijas radijo transliacijos internetu:

Dėmesio!

Interneto radijo stočių perklausai turėtų būti įdiegtas WinAmp, Windows media player ar VideoLan (universalus įrankis video-audio failams, radijo internete perklausai)

Komentarai [6]

Rasa | 2013-08-25
Labas vakaras. Kodėl reklamuojate melagių reklamą apie lieknėjimą, jeigu pagal kalbas eteryje galima suprasti, kad esate be nuodėmių?
Marytė | 2013-03-19
Dėkinga už radijo laidas, ypatingai patiko gerb. dalyvio kalba 2013.03.19 d.rytinėje laidoje. Taip pat labai protingai kalbėjo paskambinęs pagyvenęs vyras, kad rinkti ne partijas į seimą, o visuomeninius atstovus, kad tam reikia pakeisti tik rinkimų įstatymą. Kažkodėl savininkas Pūkas po to komentavo nelabai gražiai, atseit reiks referendumo, tikra nesamonė, kad įstatymui pakeisti reikalingas referendumas būtų, juk jei neklystu tai nurodo 55 str. konstitucijoje. Man atrodo, kad veltui neitų laikas, pats laikas Pūkui kreiptis žmonių vardu į prezidentę, dėl šios iniciatyvos, būtų atliktas konkretus darbas.
Maryt | 2013-02-01
Pirmą kartą rašau jums, nors dažnai klausausi Pūko radijo, tik kartais suprantu, ar tai priimtina kalba, kartais nesutinku su jūsų svečių nuomonėmis, juk nereikia teisti tų bedarbių, pašalpų gavėjų, juk kažkas sukūrė tą modelį ir daugelys įprato, juk šeimose patys tėvai išmoko tinginystė, o neišmoko atsakomybės, mokslo, žinių, užsidirbti, nesvarbu koks darbas, kad prisidėtų prie šeimos, juk verslininkui ar darbdaviui reikalingi sveiki žmonės, dirbantys, sėjama baimė, dirbama už 3, gaunamas atlyginimas už 1, kas gina-niekas, o kai žmogus palūšta, suserga ar tampa invalidu, ar kuris nors verslininkas, darbdavys prisipažino, kad per mane, persistengiau, juk greitesniu būdu, atsikrato, nes jiems sveiki reikalingi. Daug kas šaukia Lietuvoje daug invalidų, tai sunaikinkime suvarę, manau politologai daug diskutuoja, kritikuoja politikus, jų negerus darbus, jų nesąžiningumą, kalbos be veiksmo tuščios, tai tegul atsiranda drasūs žmonės, tie kurie per 22 metus iššvaistė valstybės turtą, o tai mūsų visų, surakina grandinėmis ir praveda per Gedimino prospektą, gal tada iš to daugelys pasimokys, kiti bijos, gal tokiomis priemonėmis išmoksime, juk Lietuvoje vertybių skalė supuvo, kas nori kaip nori juk pirmoje vietoje šeima, vaikai, darbas ar tai politinis ar kitoks, žmogus turi dirbti ir užsidirbti, bet nesisavinti, kažkoks bardakas vieni lobsta silpnųjų sąskaita, kiti su tais sukurtais įstatymais dengiasi ir išteisinti, jau taip sunaikinome patys tą Lietuvą per godumą, materializmą, neturime daugelis tikėjimo, šeimose nėra vienybės, dėl popierėlio savas savą parduodame, brolis-brolį užmuša, laikome žemes nedirbamas-norime brangiau parduoti užsieniečiams, tai ar neserga žmonės, juk pardavę užsieniečiams, taps mūsų vaikai ar vaikaičiai vergais ir kas bus kaltas, mūsų godumas, neadekvatus mąstymas, įškreiptas požiūtys į vertybes. Juk smulkaus verslo atstovų taip pat yra nesąžiningų, peržiūrėkite Gariūnuose jie nori turėti daugiau, o mokesčių nemokėti, daugelis turintys invalido grupes ar bedarbio statusus, vadinasi kai kam gerai, mes patys savo elgėsiu, darbais, veiksmais apvaginėjame Lietuvą, tik rodome į kitą, visuose darbuose, kalbose pradėkime tik nuo savęs, tik nuo savęs visame kame, daugiau darbų, mažiau kalbų, kalbos, teorijos, be veiksmo niekinės.
Aldona | 2012-08-04
Pranesete, kad iesko pamesto suniuko, o kur galima paskambinti, kad radau, sestadienis kur kreiptis, esu prirista, o vaikai gal verkia. Noriu grazinti.
Vida | 2011-09-26
Geras saitas yra ka pasirinkti.
Henrikas | 2010-11-16
Kodėl radijo stotis Pūkas negali parašyt ekrane telefono numerio, kuriuo galima būtų paskambinti, otik nesuprantamai sumurma, kad suprast negali? Juk galėtų būti visą laidos laiką matomi. Na galėtų paskelbti ir pokalbio temą...
Pasidalinkite mintimis, pageidavimais, palikite savo komentarą.
  1. Saugos kodas

Reklama

I.Džiugienės privati klinika
Medikvita, UAB
VŠĮ Mažeikių pirminės sveikatos priežiūros centras
Orai, orų prognozė
giedraŠiandien naktį03val.9° 11°
giedraŠiandien ryte09val.17° 19°
giedraŠiandien dieną15val.23° 25°