Natūralaus akmens radiatoriai – šildo, puošia ir taupo!

 naturalaus akmens radiatoriai Ar kada susimastėte, kodėl manoma, kad visi radiatoriai turėtų būti balti ir pagaminti iš plieno ar aliuminio? Jūsų būstas taptu gerokai jaukesnis ir mielesnis, jei vienodi radiatoriai būtu pakeisti natūralaus akmens radiatoriais. Radiatoriais labiau primenančiais modernius meno kūrinius nei buities prietaisus. Akmens radiatoriai ne tik elegantiškai atrodo, bet ir taupo jūsų būsto šildymo išlaidas.

Akmens radiatoriai gaminami iš natūralaus akmens: marmuro arba granito. Galima pasirinkti: elektriniai radiatoriai arba radiatoriai, skirti vandens sistemai. Akmens radiatoriai gali būti naudojami ir kaip papildomi šildymo įrenginiai, ir kaip pagrindinė šildymo sistema jūsų namuose.

Kaip akmens radiatoriai veikia?
Natūralaus akmens radiatoriai skleidžia malonesnę šilumą nei metaliniai radiatoriai, nes akmens radiatorių šiluma mus pasiekia kitokiu būdu: įprasti radiatoriai šildo spinduliuodami šilumą trumposiomis bangomis, o akmeniniai radiatoriai šildo infraraudonaisiais spinduliais. Įprasti radiatoriai šildo orą  aplink patį radiatorių. Šiltas oras kyla į viršų, ataušta, nusileidžia iki grindų ir grįžta iki radiatoriaus.

Akmeniniai radiatoriai veikia visiškai kitaip. Iš natūralaus marmuro ar granito pagaminti radiatoriai nesukuria elektromagnetinio lauko ir nedžiovina oro patalpoje, ką įprastai daro metaliniai radiatoriai. Daugiau nei 75 proc. šilumos išspinduliuojama per priekinę radiatoriaus dalį, o radiatoriaus šilumos išlaikymo galimybės leidžia sutaupyti energijos. Patalpa šilumos spindulius, kuriuos skleidžia radiatoriai, priima lėtai ir taip pat lėtai juos atiduoda. Todėl patalpos temperatūra gali būti žemesnė net 3 laipsniais. Tai sumažina šildymo išlaidas ir taupo energiją. Be to, natūralaus akmens radiatoriai turi ypatingą savybę sugerti drėgmę ir ją , esant reikalui, vėl atiduoti. Taip nuolat yra palaikoma ir optimali (52-58 proc.) oro drėgmė patalpoje.

Akmens radiatorių kokybė ir išskirtinumas
Marmuriniai radiatoriai arba granitiniai radiatoriai yra ilgaamžiai ir todėl beveik nereikalauja jokios priežiūros. Radiatoriai ne tik ekonomiški ir ekologiški, bet ir estetiškai patrauklaus dizaino, suteikiančio elegancijos jūsų namams. Gausus akmens rūšių ir spalvų pasirinkimas padės radiatorius pritaikyti prie bet kokio interjero. Todėl verta pabrėžti, kad ten, kur anksčiau kabėjo radiatorius, dabar yra vietos Jūsų fantazijai ir išskirtiniam grožiui. Dėl šių ypatybių 2005 metais kompanija Marble heating Co (Anglija) buvo apdovanota metų produkto prizu prestižiniame Design & Decoration Awards 2005  renginyje, Londone.

Kodėl elektriniai natūralaus akmens radiatoriai?
Bet kuris šildymas yra brangus, jei šildomas būstas yra prastai izoliuotas. Jei būsto izoliacija yra gera ir radiatorių kiekis parinktas teisingai, elektrinis šildymas natūralaus akmens radiatoriais yra ekonomiškas. Jeigu tokie radiatoriai yra prijungti prie kambario temperatūros termostato, jie dar labiau mažina elektros sąnaudas šildymui, nes radiatoriai tik palaiko reikiamą oro temperatūrą patalpoje, tai yra veikia apie 10-15 min. per valandą, sunaudodamas 200-300 W elektros energijos. Dėl išskirtinių natūralaus akmens šilumos sulaikymo savybių bei šilumos spinduliavimo į patalpoje esančius paviršius, daiktus ar žmones šis šildymo būdas yra kur kas ekonomiškai patrauklesnis lyginant su kitais elektriniais šildymo prietaisais.
Nafta ir gamtinės dujos – senkantys resursai, kurių sutaupoma naudojant Marble-heating elektrinius natūralaus akmens radiatorius.

Natūralaus akmens radiatoriai vandens sistemai
Vandeninei šildymo sistemai skirtiems radiatoriams būdingi natūralaus akmens šildymo privalumai: radiatoriai sumažina oro ir dulkių cirkuliaciją, nesausina oro, šiltas oras patalpoje pasiskirsto tolygiai. Natūralus akmuo leidžia ilgiau sulaikyti šilumą, todėl šildant naudojama mažiau vandens ir energijos jam pašildyti. Estetiškos išvaizdos ir ekonomiški natūralaus akmens radiatoriai - tikra alternatyva įprastiems radiatoriams.
Šie radiatoriai gali būti prijungiami prie bet kurios centrinio šildymo sistemos. Galima užsisakyti bet kokios formos ar dydžio radiatorių, taip pat pasirinkti norimą spalvą ir akmens rūšį, kad naujasis šildymo prietaisas puikiai derėtų prie Jūsų namų interjero.

Elektriniai natūralaus akmens radiatoriai kainuoja nuo 1150 litų, vandens sistemai skirti radiatoriai – nuo 1450 litų. Lietuvoje šiais radiatoriais prekiauja UAB „Rubisolis“. Telefonas pasiteiravimui – 8 37 263 488.

Komentarai [0]

Pasidalinkite mintimis, pageidavimais, palikite savo komentarą.
  1. Saugos kodas
Medikvita, UAB
I.Džiugienės privati klinika
VŠĮ Mažeikių pirminės sveikatos priežiūros centras