Teisinės paslaugos Mažeikiuose

teisines paslaugos Nepaisant sunkios ekonominės situacijos Mažeikiuose, tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims didėja teisinių paslaugų poreikis. Įmonėms dažnai teisinės paslaugos ypač aktualios ir reikalingos. Didžiosios Mažeikių įmonės gali sau leisti samdyti advokatus, tačiau mažosioms, dėl lėšų trūkumo, advokatų paslaugos ne visada prieinamos.

Išeitį iš tokios situacijos gali pasiūlyti teisines paslaugas teikiantis asmuo, kuris gali parengti pirkimo-pardavimo ar marketinginę sutartį, paruošti įvairius raštus, pretenzijas, priimti/atleisti darbuotojus, skirti jiems nuobaudas už nusižengimus pagal galiojančius teisės aktus. Tokiu atveju yra taupomi įmonės kaštai, kadangi nereikia įdarbinti kvalifikuoto teisininko, personalo, administracijos darbuotojo.

Skolų išieškojimas, skolos vekseliai

Pastaruoju metu įvairios piniginės sumos yra skolinamos pasirašant vekselį. Tai gana patogus būdas tiek asmeniui, kuris pinigus skolina, tiek tam, kas pinigus skolinasi, kadangi yra išvengiama didelių palūkanų, mokamų greituosius kreditus teikiančioms įmonėms. Teisingai surašytas vekselis padeda išvengti bylinėjimosi teisme dėl negrąžintos pinigų sumos, taupo laiką bei pinigus. Teisininkas, žinantis visą šio proceso eigą, gali surašyti vekselį, suėjus terminui užsakyti vykdomąjį raštą bei pateikti jį antstoliui. Toks skolos išieškojimo būdas padeda išvengti ilgų, brangių ir varginančių teismo posėdžių.

Verslo sėkmė visų pirma tiesiogiai priklauso nuo skolininkų prievolės laiku atsiskaityti už suteiktas paslaugas ar prekes.  Neretai pasitaiko, kad skolų susidarymo nepavyksta išvengti. Kvalifikuotas teisininkas, žinantis, kokie teisiniai veiksmai ir priemonės reikalingos skolai atgauti, gali efektyviai padėti kontroliuoti pradelstus įsiskolinimus, paspartinti sąskaitų apmokėjimą, atgauti skolas ikiteismine tvarka, bei užkirsti kelią beviltiškam skolų susidarymui. O jei vis tik nepavyksta kreditoriui ir skolininkui pasiekti taikaus abipusio susitarimo, kreditorius yra priverstas kreiptis į teismines institucijas. Remiantis teismų praktika, dažniausiai tokios bylos yra vedamos rašytinio proceso tvarka, tai yra į teismo posėdžius advokatai ar jų padėjėjai nėra kviečiami. Teisininkas, žinantis, kaip mažiausiomis sąnaudomis teismine tvarka išieškoti susidariusias skolas, gali būti priimtiniausias variantas ieškant išeities iš susidariusios situacijos.

Skyrybos – skausmingas gyvenimo etapas

Skyrybų atveju dažniausiai viršų paima principai, o ne sveikas protas. Sutuoktiniai patiria emocinius išgyvenimus, pyktį, samdomi brangūs advokatai, patiriamos didelės išlaidos. Tačiau galų gale rezultatas būna vienas – sutuoktiniai išsiskiria.
Jei vis dėlto nugali sveikas protas ir nusprendžiama išsiskirti taikiu, abipusiu susitarimu, teisines paslaugas teikiantis asmuo nebrangiai, greitai suruoš procesinius dokumentus teismui, nereikės dalyvauti teismo posėdžiuose, patirti didelių išlaidų advokatams, kurių paslaugos tikrai nėra pigios.
Tačiau neretai pasitaiko, jog nepavyksta pasiekti abipusio susitarimo. Tokiu atveju teisininkas mažiausiomis sąnaudomis pateiks ieškinį teismui santuokos nutraukimui dėl sutuoktinio kaltės. Advokato paslaugos reikalingos bus tik vykstant tolimesniems ginčams teismo posėdžiuose.

Lietuvos Respublikos civilinis kodeksas numato, jog atstovauti civiliniame procese gali tik advokatai ir jų padėjėjai, tačiau nemažai bylų teismuose vyksta rašytinio proceso tvarka, teismui pateikiami tik teisingai suruošti procesiniai dokumentai  ir atstovas teisme nėra reikalingas. Taupant laiką siekiant rasti optimalų sprendimo būdą, mažiausiomis sąnaudomis beveik kiekvienoje situacijoje puikiai gali pagelbėti kvalifikuotas teisininkas.

Teikiamos teisinės paslaugos ir platesnė informacija Mažeikiuose bei Mažeikių rajone: tel. 8 670 35366, el.paštas: teisininkest@gmail.com 

Teikiamos paslaugos:

 • Dokumentų parengimas teismui dėl santuokos nutraukimo abiejų sutuoktinių bendru sutikimu;
 • Sutarties dėl santuokos nutraukimo pasekmių paruošimas;
 • Ieškinio dėl santuokos nutraukimo dėl kaltės paruošimas dokumentinio proceso tvarka;
 • Ieškinio dėl santuokos nutraukimo vieno sutuoktinio prašymu paruošimas dokumentinio proceso tvarka;
 • Ieškinių parengimas dokumentinio proceso tvarka;
 • Darbo sutarčių parengimas;
 • Materialinės atsakomybės sutarčių rengimas;
 • Darbuotojų priėmimas, atleidimas, drausminių nuobaudų skyrimas;
 • Dokumentų, raštų rengimas, analize;
 • Skundo/pretenzijos parengimas;
 • Kreditorinio reikalavimo parengimas;
 • Skolos išieškojimas bei procesinių dokumentų parengimas teismui dėl skolos priteisimo supaprastinto proceso tvarka, vykdomojo dokumento išsiuntimas antstoliams;
 • Vekselio parengimas;
 • Vykdomojo dokumento užsakymas pagal vekselį;
 • Įmonės įstatu parengimas;
 • Sutarčių (pirkimo-pardavimo, nuomos, panaudos, marketinginių) rengimas, analizė ir kt.

Komentarai [0]

Pasidalinkite mintimis, pageidavimais, palikite savo komentarą.
 1. Saugos kodas
VŠĮ Mažeikių pirminės sveikatos priežiūros centras
I.Džiugienės privati klinika
Medikvita, UAB