Horoskopai

Dienos horoskopai, kasdieniniai horoskopai kiekvienam zodiako ženklui atskirai. Jūsų teisė rinktis, tikėt horoskopais ar ne.

Avinas. Dienos horoskopas Avinas (03.21 – 04.20): Geros naujienos, išskirtiniai susitikimai. Šiandien gali jus susirasti ir senas draugas, ir buvęs partneris ir pasiūlyti įdomių dalykų. Tiesa, įvertinkite, ar tai teisiška. Galima atsitiktinė romantiška pažintis, kuri trumpam suteiks daug džiaugsmo.
Tauras. Dienos horoskopas Tauras (04.21 – 05.21): Nesipriešinkite tam, kas vyksta: jei kišitės, bus blogiau. Geri dalykai šiandien vyks savaime, būkite tikri, kad kas nors likimas, draugai, šeima dėl jūsų tikrai pasistengs. Diena nėra tinkama veiklai, geriausia ją skirti šeimai ar mylimam žmogui.
Dvyniai. Dienos horoskopas Dvyniai (05.22 – 06.21): Puikus laikas: nepraleiskite sėkmės. Būsite kūrybingi, sumanūs, veiklūs, tik tvarkydami reikalus venkite pažeisti įstatymus. Palanku spręsti savo vaikų, artimųjų problemas. Gera diena meilės pasimatymui. Palanku aiškintis santykius su šeimos nariais, taip pat mylimu asmeniu.
Vėžys. Dienos horoskopas Vėžys (06.22 – 07.22): Nors būsite užsiėmę, jūsų jausmams bus kur pasireikšti: susitikimo su jumis itin lauks mylimas asmuo. Diena palanki tvarkyti reikalus kūrybinių bei laisvųjų profesijų atstovams.
Liūtas. Dienos horoskopas Liūtas (07.23 – 08.23): Geras laikas ieškoti patikimų partnerių, investuotojų ar tiesiog darbo vietos. Palanku pradėti sveikatos stiprinimo kursą. Tinka spręsti šeimos santykių problemas su tos srities specialistu.
Mergelė. Dienos horoskopas Mergelė (08.24 – 09.23): Labiau pasikliaukite partneriais ir netrukdykite jiems veikti. Palankus metas taikytis su sutuoktiniu ir praktiškai prisiminti medaus mėnesį. Viskas, kas šiandien vyks, tik į naudą, nors iš pradžių nenorėsite tuo netikėti.
Svarstyklės. Dienos horoskopas Svarstyklės (09.24 – 10.23): Daug kuo palanki diena. Tiesa, verta atsižvelgti į ankstesnes klaidas, o į artimųjų nuomonę, tuomet rizikuoti verta, juolab jei reikalas susijęs su pinigais ar karštais jausmais.
Skorpionas. Dienos horoskopas Skorpionas (10.24 – 11.22): Pasiseks, būkite tikri dėl savo pergalės. Jūsų nauji sumanymai tikrai šaunūs ir nereikia sielotis, jei iškart nepavyks padaryti taip, kaip svajojote. Gera proga prisiminti ir senus neįgyvendintus projektus tiesa, ir klaidas, atgaivinti ryšius su senais partneriais.
Šaulys. Dienos horoskopas Šaulys (11.23 – 12.21): Negeras laikas šykštėti, ypač draugams. Šiandien galite įgyti tikrų draugų, gerbėjų tarp aukštų, įtakingų asmenų.
Ožiaragis. Dienos horoskopas Ožiaragis (12.22 – 01.20): Kuo atidžiau įsiklausykite, įsižiūrėkite į tai, kas šalia jūsų vyksta: gali atsiverti svarbi paslaptis. Sužinoti dalykai jums suteiks slaptą pranašumą santykiuose su partneriais, darbo kolektyvu. Gali užsimegzti ir slapta meilės intriga su egzotišku partneriu.
Vandenis. Dienos horoskopas Vandenis (01.21 – 02.19): Tai jūsų jėgos laikas, atnešantis nelauktą sėkmę reikaluose, meilėje. Elkitės ryžtingai, tiesa, neatskleisdami motyvų. Itin geras metas moterims, vadovaujančioms dideliam kolektyvui ar turinčioms gausią šeimą.
Žuvys. Dienos horoskopas Žuvys (02.20 – 03.20): Netikėtos sėkmės bei naudos laikas, kai įdomiai ir netikėtai ims spręstis finansinės bei meilės problemos. Geras laikas pirkti ilgalaikius daiktus šeimai.
Dienos horoskopai pagal zodiako ženklus yra tik simbolinė - pramoginė informacija. Horoskopai pateikiami atsižvelgiant vien į Zodiako ženklą bendrai, ne į konkretesnius asmens duomenis, kurie galėtų įtakoti dienos horoskopą pagal zodiako ženklus. Horoskopai. Informacijos šaltinis Vytautus.com

Komentarai [0]

Pasidalinkite mintimis, pageidavimais, palikite savo komentarą.
  1. Saugos kodas
Medikvita, UAB
I.Džiugienės privati klinika
VŠĮ Mažeikių pirminės sveikatos priežiūros centras