Kompiuterių gedimai ir remontas

kompiuteriu gedimai remontas Dažnas kompiuterių vartotojas nors kartą yra patekęs į panašią nemalonią situaciją, kai po ilgo ir itin svarbaus darbo rašymo ar projekto kūrimo, trukusio ilgus mėnesius, ryte įjungus kompiuterį, šis ima „keiktis“ įvairiais nesuprantamais ir gąsdinančiais pranešimais. Kompiuteris nors tu pasiusk - atsisako dirbti, o gal ir visai neįsijungia. Akių vyzdžiai išsiplečia, širdis ima “baladotis” lyg pašėlusi, kūną išmuša šaltu prakaitu, smegenis persmelkia baisi mintis – DOKUMENTAI! Kas bus su taip skubiai rašytu darbu ar ilgai kurtu projektu, juk atsarginės kopijos nėra. Kopijų kūrimas buvo atidėliojamas vėlesniam laikui. Tikrai nebuvo manoma, kad tai kada nors gali atsitikti, o dokumento kaip tyčia reikia šiandien ir kaip galima greičiau.

Galimi variantai ir remontas:
 • Kompiuteris nerodo jokių „gyvybės ženklų“. Jei jūsų turimas kompiuteris - stacionarus, greičiausiai sugedo kompiuterinio sisteminio bloko maitinimo šaltinis. Tai vienas dažniausiai pasitaikančių ir greičiausiai šalinamų stacionarių kompiuterių gedimų. Maitinimo šaltinio keitimas užtrunka 5-15 minučių, tad jei skubiai susiorganizuosite remontą, kreipęsi į kompiuterių specialistą ar gerai šį darbą ir kompiuterio sandarą išmanantį žmogų, netrukus vėl galėsite tapti laimingu kompiuterio vartotoju. Retesniais atvejais, galimi pagrindinės plokštės ar procesorius gedimai, kietojo  disko pažeidimai, tuomet remontas užtruktų nepalyginamai ilgiau.
  Jei kompiuteris – nešiojamas, reiktų įsitikinti, kad veikia maitinimo adapteris – „pakrovėjas“, atjungti ir vėl prijungti akumuliatorių, spustelėti CMOS perkrovimo mygtuką (jei toks yra jūsų nešiojamo kompiuterio apatinėje dalyje).

 • Lyg ir įsijungia, „lemputės“ mirksi, viduje esantys aušintuvai sukasi, tačiau ekrane jokio vaizdo. Kartais iš kompiuterio pagrindinio bloko girdisi pypsėjimas. Kompiuterinio bloko techninis gedimas. Nuo galimai paprastesnių operatyviosios atmintinės ( RAM ) ir vaizdo plokštės ( VGA ) gedimų iki sudėtingesnių pagrindinės plokštės problemų. Kaip ir pirmuoju atveju, pagalbos tektų kreiptis į kompiuterių specialistą. Jei sugedo atmintinė ar vaizdo plokštė, kompiuterio remontas ilgai netrunka, detalės tiesiog per keletą ar keliolika minučių keičiamos naujomis ir kompiuteris vėl veikia.

 • Kompiuteris įsijungia, "kraunasi", tačiau kompiuteris vis sustoja ties kažkokiu pranešimu, nuolat persikrauna arba tiesiog pakimba. Priklausomai nuo pranešimo, problema gali būti susijusi su kietuoju disku ( HDD ), retesniais atvejais - tai operatyviosios atmintinės ( RAM ) ar pagrindinės plokštės ( MB ) problemos. Dažniausiai sistema neranda:
  1) ieškomos bylos, kuri gali būti sugadinta ar ištrinta;
  2)  neranda kietojo disko skirsnio, iš kurio galėtų įkrauti sistemą;
  3)  visai „nedetektuoja“, neranda kietojo disko jam sugedus, nustačius neteisingus parametrus pagrindinėje kompiuterio techninę įrangą valdančioje sistemoje -  BIOS.
  Tokiu atveju vėl gi tektų išsikviesti kompiuterių specialistą ar pabandyti susitvarkyti savo jėgomis, pasinaudojus patarimais, kurie aprašyti straipsnyje Kietojo disko duomenų atkūrimas.

Retkarčiais kompiuteris "nesikrauna" vien dėl to, kad "įkištas" USB diskas, USB "flash' kortelė ar "flopikas', nes kartais BIOS sistema kreipiasi į juos pirmiausiai ir neradusi įkrovai reikalingų bylų "nusikeikia". Tuomet tereikia atjungti USB laikmeną, išimti diskelį ar paredaguoti nustatymus kompiuterio BIOS'e, nurodant teisingai pirmajį įkrovos įrenginį ( HDD, kartais DVD jei reikia įkrauti kompiuterį iš DVD disko instaliuojant operacinę sistemą ar startuojant įvairias Linux Live versijas, kurios gali paleisti pvz. Ubuntu - pilnai veikiančią operacinę sistemą iš DVD disko).

Komentarai [217]

infoma.lt
Evaldui: Tiketina vaizdo plokstes bedos, ypac jei operacine sistema uzsikrauna Safe Mode rezimu. Jei vaizdo plokste integruota, patikrinkit ir atminti (RAM)
Evaldas
Sveiki, turiu problema, instaliuojant vaizdo plokstes driverius ir restartuojant kompiuteri man neuzkrauna windows nesvarbu kokius instaliuoju ar senus ar naujausius visa laika tas pats, monitorius juodas nors PC dirba ir viskas sukasi, ar tai galetu buti problema su BIOS ar su vaizdo plokste?
Margo
Sveiki. Įvyko nelaime - mano dukra uzlipo ant mano kompiuterio ir systelejo ): as greitai isjungiau, isvaliau, nejungiau kelias dienas, bet kai pabandziau nereguoja tik sutraska sekundei maitinimo blokas. Skystis labiausiai pataike ant vaizdo plokstes ir ausintuvo. Nezinau ar liete motinine. Ka daryti? Pabandyti valyti techniniu spiritu ar jau palaidoti kompiuteri?
Infoma.lt
Kestuciui: Pirmoje eileje reiketu patikrinti maitinimo bloka, veliau - pagrindine plokste (MB)...
Kestutis
Sveiki, turiu problemą su stacionariu kompiuteriu. Paspaudus įjungimo mygtuką pradeda ūžti ventiliatoriai, klaviatūra ir monitorius nereaguoja, nepastebiu ir sisteminio disko indikatoriaus žybsėjimo. Po keliu senundžių išsijungia, po to vėl įsijungia na ir taip žaidžia. Ilgiau palaikius ijungimo mygtuką tą karusėlė baigiasi. Procesorius i7 serijos, 8 GB RAM. Eksploatacija - apie metus. Iš vakaro kompas dirbo normaliai. Kokia čia būtų problema?
Mindaugas
Sveiki, turiu 2 metu senumo kompiuteri, tik esmej pradejo letai dirbti ir ekrane pradeda metyti visokias spalvas, kol is vis pakimba ir atsijungia ekranas, vaizdo plokste tikrino atlaike 3dmark, kas gali jam buti?
Marius
Ant Acer Aspire 5742G turiu tokia problema, kad procesorius uzkaista ir kompiuteris issijungia losiant koki normalesti game. Bet kompjuteris kaip ir pravalytas. Pas mane integruota Intel plokste, o kita GeForce 610M. Bet kai losiu koki zaidima is integruotos turetu isijungti gf610 blokste. Buvau nusistates ir per nustatymus, kad isijungtu ne integruota. Rodos isijunge, bet vistiek issijungia uzkaites. Cia neseniai buvau apipyles tai nesiau taisyti, pakeite klava ir sake pravale ir keite kazka 100€ sukisau, bet vistiek issijungineja kai ka palosti noriu. Procesoriaus i5 kritine temp. yra 95c. Jei atjungciau laideli kur matuoja heat ar labai blogai butu?
BioDiesel
Susikroviau galinga PC, Core i5-3350P. Vaizdo korta GTX960, Win 10 64-bit. Padirbejus kompu jis po kurio laiko nei is sio nei is to ima ir issijungia, temperaturos visu daliu nevirsija jokiu normu, termo pasta gera, ausintuvas CPU galingas, arba dar, nesmarkiai trinktelejus per korpusa, Windows uzkimba mirtinai, kas galetu buti? Visos dalys pertikrintos, RAM, HDD VGA, CPU, PSU atmestina, nei kaista, nei gedimu juose yra buve, va nebent motinine.
infoma.lt
Kostui. Greičiausiai kaista kažkuris komponentas (vaizdo plokštė, procesorius, pagrindinė plokštė, maitinimo blokas...) Įsitikinkite, kad oras gali laisvai cirkuliuoti aplink kompiuterio korpusą, jei yra, atsinaujinkite vaizdo plokštės, pagrindinės plokštės tvarkykles ("draiverius"Mirktelti. Sėkmės.
Kostas
Nusipirkau visai naujuteli stacionaru zaidimu kompiuteri, problema tame kad antra kart pazaides kompiuteriu gal keleta valandu, kompiuteris staiga issijunge be priezasties...pabendes ijungti vel po keleto sekundziu veikimo, issijungia vel ir taip toliau kartojasi. Palikau kompiuteri nakciai taip ir nieko nepeses, ryta pabandziau ijungti kompiuteris veikia kuo puikiausiai, bet po kokiu 5-6 valandu vel ta pati problema issijungia be jokios priezasties ir vel neina ijungti. Kur gali buti problema?
infoma.lt
Taip, Juozai, ištraukiate kietąjį diską ir prijungę prie kito kompiuterio, perkeliate reikalingus duomenis. SATA standarto jungtys tos pačios ir stacionariuose, ir nešiojamuose kompiuteriuose. Galima pasinaudoti ir SATA-USB adaptoriumi.
Juozas
Laptopa turim jau 6-7 metai, per ta laika jam teko daug ka patirti, esu keites 2 kartus baterija, klaviatura, ekrana, kelis kart lytavau maitinimo jungti prie plokstes, ir gal 3 kartus keiciau adaptoriu. Sia savaite jis perstojo krautis, adaptorius pradejo mirkseti, patikrinau su voltmetru adapteriu ir keistai rode virs 24 voltu kai aprasyme nurodyta 19 voltu, nors pries tai viskas buvo gerai. Istraukiau maitinima is loptopo lepute perstoja mirkseti nuo adapterio, o kai ikisu vel mirksi. Nupirkau nauja adaptariu kuris turi 19 voltu  ikisu i loptopa pakrove iki 28% ir issijunge, patikrinau ir tas naujas pradejo rodyti virs 24 voltu ir sviruoja iki 28 voltu. Nesuprantu, mano nuomone pats loptopas trumpina ir sugadino adaptoriu. Ar imanoma ka padaryti? Jei ne tai gal kaip issaugoti turinio informacija, nes ten uzgyventas visa informacija. Gal kietaji diska kur perkelti, kad issaugoti info.
infoma.lt
Arba neranda sistemos įkrovos disko, arba diske yra klaidų (sugadinti, ištrinti failai, failų strukūra...).
acer aspire 5742z
Sveiki, viena ryta megindamas ijungti kompiuteri jis man nustojo veikes. Paspaudus ijungimo mygtuka lyg ir viskas normaliai jungias. Ekrane atsiranda Acer uzrasas ir lyg tuoj turetu uzkrauti windows, bet atsiranda juodas ekranas su balta zymele ir po keliu sekundziu kompas jungiasi is naujo ir taip be sustojimo. Kame gali buti problema?
Agne
Sveiki, turiu nešiojamąjį kompiuterį 4 mėnesius, bet pirkau padėvėtą, bet gan geros būklės. Kompiuteris įsijungia, lemputės žybsi, garsus duoda, bet nerodo jokio vaizdo. Kaip manote, kas gali būti? Koks gedimas?
Emka
Sveiki. Mano notebookas issijungia kaip pajungiu pakroveja pasiktauti, kai atjungiu pakroveja nuo lizdo, vel isijungia (automatiskai), kas kompui darosi?
infoma.lt
Bernadetai. Taip, dažniausiai tai remontuojamas gedimas. Kreipkitės į meistrus, jie įvertins darbų kainą.
Bernadeta
Sveiki, norejau paklausti ar imanoma suremontuoti ta detale-lizda i kuria kompiuteryje isikisa pakrovejo kistukas? Nes buna krauna baterija, o bent truputi sujudinus laida jau nebekontaktuoja.  Kaip vadinasi ta dalis? Ar ja imanoma kazkaip suremontuoti ar reikia keisti nauja? Kiek kainuotu sutaisymas? Aciu labai uz atsakyma!
infoma.lt
Gretai. Palaikykite kompiuterio įjungimo mygtuką apie 8 sekundes ir kompiuteris išsijungs. Tuomet po keliolikos sekundžių kompiuterį vėl galėsite įjungti. Tai galioja ir staliniams, ir nešiojamiems kompiuteriams.
Greta
Sveiki, man iskilo keista problema: vakar paleidau savo kompa (stalini, ne laptopa) viskas buvo ok ir siandien paleidau  vel kompa dar ispradziu buvo viskas ok, bet veliau is niekur nieko man desktopas uzstrigo t.y. piktogramos veikia kuo puikiausiai, bet nebegaliu isjungti kokio nors lango, apacioj juosta nebereaguoja i paspaudimus atrodo, kad dabar tik su klaviatura galiu valdyti kompa. Bandziau spaust alt F4 kad isijungtu kompas bet tas nepadeda. Kaip sita visa nesamone sutvarkyti? Galima tiesiog laida os rozetes istraukti? Nes mano kompas isorej neturi jokio perkrovimo mygtuko (arba as jo nerandu). Prasau padekit. Be to mano kompiuteris yra kazkur 6 metu senumo.
Haroldas
Sveiki, iškilo problema, mano kompiuteris yra gan nesenai nupirktas maždaug apie 1m. Pas mane jau nuo senai buvo 8GB ram, bet kai vieną karta man reikėjo prieiti prie procesoriaus, kad pasikeisčiau termo pastą, aš iš kairinio sloto atsargiai išemiau rama ir po to atsargiai įdėjau, nuo to laiko kai yra įdėtas į kairinį slota ramas man kompiuteris tiesiog kas kelias sekundes restartuojasi... Pabandžiau viena sukeist su kitu ir t.t. beje kai yra tik dešineje ramas tada kompiuteris kuo puikiausiai įsijungia, bandžiau pasikeisti ramus, pravalyt slota, bet ir vis tiek nepadėjo, net nežinau ką daryti, tikiuosi, kad jūs galėsite kaip nors man pagelbėti Šypsena
Agne
Šį rytą kompiuteris dar veikė (nešiojamas), norėjau jį vėl įjungti (pabudinti), bet jis nebeįsijungė. Nekrauna. Baterija man išvis nelaikė, visada būdavo pririštas prie pakrovėjo. Pakrovėjas tikrai veikia, nes kitą kompiuterį krauna. Esmė tokia - jis lyg norėtų jungtis, nes lemputė, kuri dega, kai jungiu šviečia, ekranas nespėja įsijungti ir vėl išsijungia iškart, o lemputė, kuri degdavo, kai kraudavosi kompiuteris - nedega. Kas per problema?
Ieva
Sveiki, turiu nešiojama kompiuterį Acer. Atsitiko taip, kad su juo naršant po intertnetą ekrane atsiranda juodi dryžiai stambus, ar smulkus. Taisyklingu formų ar kaip ledo šerkšnas ant lango. Neišeina už naršyklės konturų. Sujudinus pelyte dingsta, bet vėl atsiranda. Kur čia problema? Perrašiau vaizdo driverius iš naujo, nepadėjo.
infoma.lt
Incognito. Safe Mode rezime isinstaliuokite idiegta programa arba tiesiog atlikite System Restore. Sia programa galite startuoti is Start->All Programs->Accessories->System tools. Paleide programa, pasirinkite data kuomet kompiuteris tvarkingai veike. Sekmes.
Incognito
Iškilo tokia problema. Iš interneto siunčiausi programą asoftech data recovery ir instaliavus ją ji užstrigo ir persikrovė kompiuteris. Dabar kai jungiu kompiuterį pasirodo uzrasas Windows ir po to ne kaip turėtų pasirodyti welcome, o meta melyna fona su baltom raidem kur negaliu speti perskaityti kas ten rasosi. O per safe mode leidzia ijungti windows ir jokie failai nera issitrine. Gal patartumete kas yra mano kompiuteriui. Mano laptopas dell. Gal yra kokiu virusu? bet siuo tipu antivirusine neveikia. Ka daryti? Gal yra koks budas be windows diegimo? nes nemoku jo diegti. Buciau labai dekingas. Beje jeigu reikia ieiti i bios sistema, tai parasykit viska placiai as kompiuteriuose esu pradinukas dar...
infoma.lt
Egidijui. Greiciausiai tai monitoriaus gedimas. Patikrinkite prijunge kita monitoriu.
Egidijus
Sveiki, iškilo problema stacionaraus kompiuterio monitorius (LG) parodo kelias sekundes ir išsijungia ir vėl išjungus ir įjungus monitorius kelias sekundes jis vėl taip pat po kelių sekundžių išsijungia, nors procesorius normaliai dirba. Gal patartumėte koks gali būti gedimas. Ačiū
Vilmantas
Kompui pradėjo atsitikinėti taip, kad kai žaidžiu koki žaidimą išmeta iš jo į darbalauki (dekstop). apačioj juostoj būna žaidimo ikona, paspaudus ją žaidimas vėl pakyla i ekraną, bet po keliolikos sekundžių vėl išmeta į darbalaukį. Anksčiau taip nebūdavo. Taip pat yra buvę kad kai žiūriu video youtube per visą ekraną jį sumažina. Kompas pirktas prieš metus, gana gerų parametrų.
Mantazv
Kokios gali būti bėdos, nesikrauna laptopas (Asus), baterija tvarkinga, pakrovėjas taip pat, bet nenori krautis, įdėjus kitą baterija kompiuteris įsijungia, bet nekrauna.
Edvinas
Laba diena, iškilo klausimas, kas gali būti nešiojamui kompiuteriui Acer, pirktas ne per seniausiai, apkrovos nėra kompiuteryje, internetas ganėtinai gerai veikia, tačiau kai pajungiu video, ar filmus, per kelias sekundes visiškai kompiuteris užstringa, neina nei pelytės pajunti nei vienas mygtukas nereaguoji tik įmanoma išjungti. Manėm kad su windowsais problema, perrinstaliavome bet problema pradejo kartotis po keliu dienų, virusų nėra, scanuoju kompiuterį nieko neranda, gal žinote kas gali būti? Dekui.
infoma.lt
Eimantui. Galima failų sistemos ar kietojo disko (HDD) problema.
Eimantas
Turiu dvi problemas. Mano kompas veike puikiai bet po windowsu perinstaliavimo kai kurios programos neveikia. O kita kad  kai ijungiu pc man windowsai užstringa ant windows ženkliuko ir hdd pradeda tiksėto. Ką tai galėtu reikšti?
infoma.lt
Viktorijai. Jei vizualiai nesimato jokių kompiuterio išorės pažeidimų (nuskilimų, įlinkimų...) tuomet neturėtų kilti problemų dėl garantinio aptarnavimo.
Viktorija
Sveiki. šiek tiek trinktelejau nešiojama kompiuterį ,buvo išjungtas . Grįžusi namo įsijungiau ir viską rodė  rožinės spalvos, na ne tokios spalvos kokios turėtų būti pvz. kur turi būti mėlyna yra rožinė ir šiek tiek mirguliuoja. Naudotis galima, bet manau be rimtų specialistų pagalbos neapsieisiu. Kompiuteris dar naujas keliu mėnesių. Garantija 3 metai. Ar nemokamai sutaisytų šiuo atveju? Ačiū už atsakymą.
AlgPC
Sveiki, turiu bėda su kompiuteriu... Kompiuteryje esantis procesorius yra visiškai šaltas, tačiau apkrovus kompiuteri, ventiliatorius ima suktis labai greitai, žviegia ir galiausiai kompiuteris išsijungia, ale pasiekia 90 laip. karšti, tačiau realiai pridėjus ranką prie radiatoriaus jis šaltas (termopasta pirkau brangia ir rekomenduotina, pakeičiau buvusia, tačiau problema nedingo). Numanau, kad yra sugedęs temperatūros matuoklis, kuris ir kelia problemą, ką galima būtų padaryti, kaip pašalinti šią problemą?
Juste
Sveiki, norejau paklausti kas galetu buti kompjuteriui nesiojamui, vakar pakroviau viskas buvo normaliai, o siandien pc issikrovus nereaguoja nei i pakroveja nei i nieka. Pakroveja patikrinau geras. Kas galetu jam buti?
Tadas
Sveiki turiu tokia beda, pakeitus nesiojamam kompiuteriui kietaji diska, neberanda vaizdo plokstes. Integruota intel hd graphics 4000 yra o gt 710m nerasta. Kas cia per velniava darosi? Tokia mintis kad po garantinio tvarkymo meistreliai pakeite harda ir pasisavino vaizdo korta.
Simona
Laba diena, iškilo klausimas, kas gali būti nešiojamui kompiuteriui Acer, pirktas ne per seniausiai, apkrovos nėra kompiuteryje, internetas ganėtinai gerai veikia, tačiau kai pajungiu video, ar filmus, per kelias sekundes visiškai kompiuteris užstringa, neina nei pelytės pajunti nei vienas mygtukas nereaguoji tik įmanoma išjungti. Manėm kad su windowsais problema, perrinstaliavome bet problema pradejo kartotis po keliu dienų, virusų nėra, scanuoju kompiuterį nieko neranda, gal žinote kas gali būti? Dekui.
infoma.lt
Viktorijai. Greiciausiai pati supratote, kad problema kyla naudojant Wi-Fi...kreipkites i pardaveja, tegul pakeicia arba sutvarko.
Viktorija
Sveiki, pries kelias dienas isigyjau plansete E-star. Parsinesus namo kazkur po valandos pradejo mirgedi ekranas taciau nunesus atgal niekas nerado jokios problemos tai vel parsinesiau namo, bet ir vel parsinesus pradejo mirgeti ekranas, nieko nebesuprantu, jau ir bijau ja betureti, kad visai nepaluztu. Visa tai prasidejo prisijungus bevieli interneta. Kas galetu buti?
Audrius
Sveiki, Turiu mažą problemėlę: Savo nešiojamame pc negaliu normaliai filmų pažiūrėti. Žiurint kažkur per pusę filmo vaizdas ir garsas sustoja ir pakimba visas kompas, o kartais sustoja vaizdas garsas gryžta kokias 5 sekundes ir taip kartojasi (garsas) iki begalybės kaip subraižytoje plokštelėje. Kompas nesenas.
infoma.lt
Antanui. Isigykite klaviatura su USB jungtimi.
Antanas
Sveiki. Acer nešiojamam pagedo klaviatūra, noriu pajungti išorinę ps/2 jungtimi per usb adapterį, bet kiek bandžiau kompiuterių (2 nešiojami, 1 stacionaras), neveikia. Jungiant sužybsi indikaciniai diodai ir tiek... Klaviatūra veikia per ps/2 jungtį tam pačiam stacionare. Bandžiau ieškoti ir siųstis draiverius, bet nesėkmingai... Klavos modelis Unitek KB-2616. Ko neatlikau, kad pradėtų veikti, o gal ir neturi veikti dėl nesuderinamumo.
infoma.lt
Inai. Taip, galima kietojo disko problema. Skubiai padarykite svarbiu failu kopijas (pvz. i "flashiuka"Mirktelti ir patikrinkite kietaji diska.
Ina
Sveiki, turiu problemą su stacionariu kompiuteriu. jau antrą dieną išmeta lentele kas pusvalandį Windows has detected a hard disk problem. Gal galit pasakyt kame čia problema? Ar čia jau rimtesnis gedimas ir reikėtų meistro pagalbos? Ačiu.
infoma.lt
Mantui. Tiesiog išimkite kietąjį diską ir prijungę prie kito kompiuterio perkelkite duomenis.
Mantas
Sveiki. Turiu laptopa, kuris elgesi labai negraziai. Kai ji ijungiu, nieko neivyksta. Lemputes dega, o ekranas juodas. Ausintuvas pradeda dirpti ir mazdaug po 2 sekundiu suleteja. Kas per beda ir kaip galeciau issaugoti visa jame esancia informacija i kita laptopa, be jokiu tvarkymu pas specialistus?
infoma.lt
Vilmai. Greiciausiai teks keisti klaviatura. Kaina, priklausomai nuo modelio, 65-150 Lt.
Vilma
Sveiki, iškilo beda nešiojamam kompiuteriui, nebeveikia raide d, enter ir backspace, klaviatura nebuvo aplieta.
infoma.lt
Arvydui. Gali buti, kad mygtukas isoriskai atrodo tvarkingas, taciau viduje nekontaktuoja...galima pabandyti mygtuku kontaktus ant pagrindines plokstes sukeisti vietomis su "Reset" mygtuku, tiesa gali buti ir kita problema - maitinimo bloko ar pagrindines plokstes.
Arvydas
Sveiki, man ijungiant  stacionaru kompiuteri, jis pasileidzia gal is 10-15 karto nors paleidimo mygtukas tvarkingas, bet ilgai reikia spaudineti kol pasileis. Gal galite pasakyt kame čia problema?
infoma.lt
Kesats. Kaip jau supratote, problema gali buti ekrane, ekrano apsvietimo lempoje, apsvietimo valdyme, kontaktuose...kreipkites i servisa, nustatys tikslu gedima.
Kesats
Sveiki, kas galetu buti, kad loptopui issijungia ekrano apsvietimas su juo bedirbant? Uzvertus ekrana ir atvertus vel uzsidega apsvietimas. Kur cia gali buti problema? Dekui uz komentarus.
Rolandas
Turiu problema su windows 7 stacionaru. Jungiu kompiuteri, jisai besijungdamas savaime pradeda repairintis ir issijungia baiges. Jungiu is naujo ir vel tas pats. Bandziau per safe mode ieit, bet net jo neismeta, ismeta tik repair windows arba start normaly, kas gali but atsitike jiems?
Julius

Sveiki, kodel kaip ijungiu PC ekranas nereaguoja, tada palaukiu kokias 1sec, paspaudziu restart mygtuka ir viskas graziai toliau veikia ekranas isijungia viskas ciki, kame bedos? Kaskart turiu ijunges kompiuteri palaukti kaskuri laika ir tik tada paspausti restart mygtuka, jau nusibodo...

infoma.lt
Rolandui. Greiciausiai klaviatura buvo aplieta...arba bandykite apverte kuri laika padziovinti, arba keiskite klaviatura.
Rolandas
Mano pc klaviatura dubliuojasi spaudi i - pasidaro tarpas savaime raide o prie jos isiveda dar koios 5 raides. Ka daryti patarkite. Chebra gere ir kazka prispaudinejo girti, o dabar net negaliu niekur prisijungti. Mano pc - ASUS, windows 7.
infoma.lt
Aistei. Istraukit "fliasha", patikrinkite ar lizde nera susilankste ir susiliete kontaktai (jei taip, atlankstykite, kad nesiliestu tarpusavyje). Pabandykite ijungti kompiuteri. Jei nestartuos tuomet galimai perdeges maitinimo blokas ar sugedusi pagrindine plokste. Sekmes.
Aiste
Atsitiko tokia beda, i stacionaru kompo usb lizda bandziau ideti flesa, tik ikisus flesiuka issijunge visas kompas ir nebereaguoja isvis, neina ijungti, paziurejus usb jungti, pamaciau kad isluzes, kas galejo atsitikti paciam kompuj, nemanau kad kas perdege, seniau yra taip buve bet kompas isijungdavo istraukus flesiuka, kokia problema galejo buti atsitikusi, ka reiketu remontuoti ir kiek mazdaug tai kainuotu, klausiu jusu nes vietiniai  meistrai mano miestelyje gali prigalvoti ivairiu versiju, kad ispestu daugiau pinigu, prasau padek ir atrasyk i mano klausima.
Deivis
Kas gali buti jei stacionaraus kompiuterio Ram atmintis (DDR2) ikaista, net neimanoma prilaikyti pirsto, dega, nerodo jokio vaizdo.
infoma.lt
Viliui. Naujos vaizdo plokštės kaina + keitimo paslaugos kaina.
Toma
Sveiki. Su laidu pastoviai stringa nesiojamas kompiuteris. Jei nesikrauna dirba puikiai. Ar padetu nauja baterija?
Vilius
Kaip ijungiu kompiuteri su paprasta vaizdo plokste ekranas visiskai nieko nerodo, bet kaip ijungiu su integruota vaizdo plokste jis veikia. Jaigu tai sutaisoma kiek tai kainuotu?
infoma.lt
Sauliui. Mažai info pateikėte apie kompiuterį, jei kompiuteris stacionarus, greičiausiai garsas sklinda iš maitinimo bloke esančio aušintuvo...teks keisti aušintuvą arba visa maitinimo bloką.
Saulius
Sveiki. Šiandien ryte įjungus kompiuterį, pasigirdo baisus garsas, labai panašus į dyzelinį automobilio variklį, prie aušintuvo joks laidas nesiliečia. Gal galite padėti? Šypsena
Rimas
Stacionarus kompiuteris, Win7. Neišsijungia su Shut down kol ijungtas interneto laidas. Ištraukus interneto laida išsijungia normaliai. Ka daryt?
infoma.lt
Tomui. Spalvoti taskai, juostos ar kvadratai rodo vaizdo plokstes, kartasi RAM gedima. Patikrinkite vaizdo plokste, manau cia beda.
Tomas
Sveiki, turiu tokią problemą: namuose stovi du stacionarūs pc, kartą leidau vaikams pažaisti serverinį žaidimą susijungus per abu pc. Dabar abiem pc ta pati problema, neuzsikrauna, būna pakimba ties windows ženkliuku būna išmeta mėlyna langa su daug užrašų... Windows peinstaliavau abiejuose, pradžiai buvo sunku suinstaliuoti vaizdo draiverius , vėliau pavyko pc paveikė diena ant rytojaus vėl tas pats. hdd tikrinau , ramus keitaliojau nebežinau ką daryti. Dabar kai kraunasi pc pradžioj kai pasirodo motininės plokštės pavadinimas ir pradinis logo ten būna daug įvairių taškiukų, prieš kraunantis windows visas ekranas būna pilnas žalių taškiukų.... Kartais užsikrauna bet labai retai ... Safe mode užkrauna . Reparet nepadeda žodžiu gal yra koks pataimas. AČIŪ
infoma.lt
Marijui. Hardas nepypsi ;-). Jei kompiuteris stacionarus, greiciausiai pypsejimas girdisi is integruoto i pagrindine plokste mazo garsiakalbio...su tuo susijusi info aprasyta straipsnyje.
Marijus
Sveiki, kaip galima pažiūrėti ar sugedo hardas ar kas nors kitas, nes mano atvėju, pypsi grinai hardas, o kompas neužsikrauna, tai jis bus jau sugedes? Ar kas nors kitas, tik hardas pypsi?
Donatas
Turiu DELL laptopa ir man nekrauna baterijos, neseniai susipirkau pakrovėją, kažkiek pakrovė ir vėl nebekrauna. Kai buna laptopas išjungtas mirksi raudona lempute kuri rodo ar į bateriją įkraunama. Baterijai tik metai ji laikė visai gerokai. Kieno čia kaltė ar pačio laptopo,  pakrovėjo ar baterijos?
infoma.lt
Deim. "Delete" ar F8 mygtuku pagalba nurodykite irengini (hdd) is kurio ikrauti sistema.
Deim
Sveiki! Buvau atjungusi CD ROM, tuos du laidus, kuriuos buvau atjungusi, ikisau ten pat kur jie ir buvo, tikrinau keleta kartu, bet dabar ijungus kompiuteri meta juoda langa ir uzrasa: "reboot and select...". Ka reiketu daryti ir kaip?
infoma.lt
Wytautui. Visi galimi variantai aprasyti auksciau esanciame straipsnyje, pasiskaitykite.
wytautas
Sveiki, norejau paklausti kas gali buti kai ijungiu kompiuteri ventiliatorius sukasi, viskas kaip ir veikia bet ekrane jokio vaizdo o tiktais mirkcioja zalia lempute ir kai ijungiu kompiuteri nebuno jokio PYPT garso padekit jei galit. Aciu tiesa kartais supypsi ir pasileidzia
infoma.lt
Kestuciui. Greiciausiai problema su Adobe Flash Player. Jei pastruoju metu atsinaujinote i naujesne versija ir problemos kyla butent del jos - isinstaliuokite ja, jei pas jus senesne versija nei 11.7.700 atsinaujinkite is adobe.com tinklapio.
Kestutis
Sveiki, kompiuteris uzsikrauna rodos viskas gerai, bet kai isijungi interneta ir ijungi tam tikrus puslapius pvz. ijungus delfi ar 15min. ir t.t. iskarto ismeta melyna langa kuriame daug prirasyta ir kompas persikrauna ir taip pastoviai kai nueini tuos puslapius, o kitus leidzia narsyti. Kame cia beda?
Kristina
Nusipirkau nauja laptopo baterija, bet neiseina jos aktyvuoti, kai idejau raso kad NEAPTIKTA BATERIJA. Gal kas susiduret su tokia situacija ir galetumet padeti?
Aivaras
Sveiki, turiu problema su nesiojamu. Viskas kuo puikiausiai veikia, bet tik prijungiu laida krautis is karto ima issijunginet. Su laidu veikia tik ant safe mode. Gal galit ka patart?
rycka
Nu cia ir turgus. Galetumet zmogaus nevargint ir tik rimtus klausimus klaust, o ne kaip enter myktuka paspaust Juokas
Matas
Sveiki, as pasikeiciau vaizdo plokste bet neturiu cd romo, kad galeciau driverius irasyt, gal man atsisius juos per ineta?
Sarunas
Sveiki, pries 3 savaites perasiau windows viskas veike gerai, tik dabar pradejo ne is sio ne isto uzsteigineti. Ir reikia perkrauti per kelis kartus arba isvis isjunkti is elektros kartais gan ilgai net nereguoja kompiuteris praktiskai tuscias.
Mantas
Sveiki, nei iš šio nei iš to mano nešiojamas Dell x ps 15 z pradėjo rodyt kaprizus, užsikrauna tik windows 7, po to dar leidžia atlikti kitus veiksmus kaip "start" mygtuko paspaudimas, ar iejimas i folderius, o norint ka nors ijungti koki ".exe", ar interneta nieko visiškai. Kas tai galėtų būti ar jau laikas windows perrasyt?
infoma.lt
Vygiui. Gerai butu ismokti rasyti be klaidu, rasote kaip afrikietis Mirktelti...ijungti kompiuteri, spausti F8 ir pasirodziusiame meniu pasirinkti "Repair my computer" (ta pati galima padaryti uzkrovus kompiuteri is win7 instaliacinio disko). Jei nepadeda, kreipkites i meistra.
Vygis
Ryte yjungeu pc tai juodam fone raso ERROR LOADING OPERATING SISTEM. Vakar vakare dar viskas buvo ok! Ce windows 7. Gal ka patartut be meistru?
Rytis
Ijungus pc praeina kaskur 2h ir is niekur atsiranda apkrovimas cpu 100% viska isjungis jis nedingsta ir pc letai dirba padarius rr vel viskas gerai ir pora h nebuna 100% .dulkes yra isvalytos ir pastebejau dabar praejus trumpesniam laikui buna 100% ir neina jo sumazint tik rr padarius ka daryt ? Pc ram 1,5 GB intel celeron CPU 2.66 ghz Motherboard Name ASRock P4i65G
infoma.lt
Tuminukui. Nematant vaizdo sunku kazka patart...
tuminukas
Išoriniam kietam diskui toshiba nutrūko kontaktai, pats diskas sukasi bet nebešviečia lemputė todėl nebeateina duomenys kaip pradėt remonta?
infoma.lt
Kestui. Jei PC stacionarus galite pabandyti tiesiog sukeisti ram lizdus, galima naujus ram patikrint su memtest, nustatyti bios ram dazni pagal mazesnes ram ploksteles dazni arba isigyti analogisko daznio ram.
Kestas
Sveiki iskilo bedos su ramais buvo 2gb imeciau papildomai dar 2 gb ir pc pradejo pakibt nereike net apkrauti pc kad jis pakibtu. Kame problema? Gal reikia bios nustatymus kazkokius pakeist ar ka? Ram dazniai skiresi.
infoma.lt
Finger. Kreipkites i specialista (ar bent siek tiek suprantanti zmogu), kad sutvarkytu jusu... Gerbiamieji, patarimas - nedarykite to apie ka visiskai nenutuokiate. Ar jusu Asus veikia su WinXp, ar patikrinote HDD BIOS nustatymus, jei AHCI ar uzkrovete reikalinga draiveri, ar instaliuodami WinXP nepanaikinote paslepto skirsnio is kurio atkuriamas Win7...?
finger
Sveiki, susiduriau su tokia problema. Naujas Asus nesiojamas kompiuteris. Bandau perasyt is win7 i win xp, bet kai paraso "Press any key" paspaudziu, uzkrovus ismeta errora melinam ekrane, tada bandziau irasyt atgal win7. Isiraso normaliai, bet paskui persikrovineja nepajunges windows. Ka daryt? Bandziau restore padaryt, bet neleidzia. Kokia problema galetu buti???
infoma.lt
Jei "Safe Mode" veikia, atlikit "System Restore".
Arturas
Bezaidziant facebook zaidimus pakibo pc, isjungiau, o kai ijungiau rodo tik juoda ekrana dar leidzia prisijungti per safe mode ten viska rodo, bet normaliu rezimu ne. Ka daryti?
infoma.lt
Nerijui. Patikrinkite klaviaturos nustatymus BIOS ar ijungtas USB palaikymas arba prijunkite Ps2 (apvaliu galu) jungties klaviatura.
Nerijus
Reikia į seną PC perašyti windows xp. Klaviatūra veikia, viskas gerai. Nueinu i BIOS padarau, kad krautų iš CD, ok krauna, klaviatūra vis dar veikia. Paspaudžiu ENTER, viską užkrovė iš trečio karto, pamatė HDD, pradėjau formatuoti ir užlūžo. Rašė DAMAGED HDD supratau, kad hardui šakės. Išsiimiau iš kito PC hardą tikrai veikiantį, įsidėjau, viskas lyg ir ok. BIOS klaviatūra veikia kai tik krauti iš CD klaviatūra neveikia atsisako ir negaliu paspausti, kad užkrautų iš CD windows meta tuos safe mode, start windows normaly ir ten net klaviatūros rodyklės neveikia kame bėda gali būti?
infoma.lt
Dovilei. Jei akumuliatorius tikrai gerai istatytas, nekliba, uzraktas pozicijoje "uzrakinta", tuomet tai greiciausiai maitinimo problemos. Jei tai kartosis kreipkites i tech. aptarnavimo kompanija.
Dovile
Sveiki, turiu nauja dell nesiojama pc (pirktas pries puse metu ). Problema tame, jog kartais (kai jam uzeina) pajungus krauti kompiuteri veliau istraukus laida iskart issijungia kompiuteris. Gal kas zinot kame beda gali buti ?
infoma.lt
Arturui. Jei operacine windows seimos, galite is "Safe mode" paleisti "system restore", kuri atstatys sistema ankstesniam veikimo momentui ar komandineje eiluteje paleisti chkdsk /f ir perkrovus sistema bus patikrintos ir greiciausiai istaisytos galimos failu sistemos klaidos kietajame diske.
Arturas
Sveiki, tokia problemėlė: vakar laptopas pakibo vienu momentu, na būna gal per daug ar kažką ne tą įjungiau, taigi perkroviau. Dabar OS įsijungia, krautis pradeda visos programos(internetas, skype, visos kitos programėlės), tačiau nespėjus nei pusei jų įsijungt, kompas pakimba, visiškai, nei pelė nei koks mygtukas veikia. Taigi perkraunu dar karta, vėl tas pats. Dabar veikia tik ant safe mode. Gal yra galinčių patart? Būčiau labai dėkingas.
inesa
Sveiki, pas mane kai ijungi pc klaviatura neisijungia ir reikia laukti kol pasikraus...O kai dekstopas pasikrauna klaviatura veikia. Ka daryti?
infoma.lt
Jei kazkokiu ypatingu nustatymu patys nedarete, gali buti problemu su maitinimu (itampos valdymu). Parodykit kompiuteri specialistui arba kreipkites i pardaveja kol dar galioja garantinis laikotarpis.
Aiste
Turiu nesiojama kompiuteri, veikia puikiai, naujas, taciau idejus baterija jis neisijungia. O kai idedu ir yra pajungtas prie laido, rodo, kad 100% pakrautas. Kame cia beda?
infoma.lt
Deivydui. Galimos priezastys: tinklo plokste, marsrutizatorius arba modemas (jei tokie naudojami) interneto rysys, interneto tiekejo problemos.
Deividas
Jau kokia savaite strigineja internetas, bet ne taip, kad dingtu, bet pastringa kai einu i koki tinklapi nedaznai ir po keliu sekundziu atstringa ir nezinau kas galetu buti persirasiau windows, bet irgi zaidziu zaidima po laiko pastringa ir po keliu sekundziu atstringa ir taip pastoviai nezinau kas galetu buti per skype sneku ir pastoviai raso nera galimybes susisiekti ir po keliu sekundziu atsigauna.
infoma.lt
Raimiui. Patikrinkite procesoriaus ausintuva...ar nera atsipalaidaves ir nekliba radiatorius, ar tvarkingai sukasi ventiliatorius. Jei tikrai viskas tvarkoje galite pabandyt atjungti pypsejima BIOSe (nerekomenduojama).
Raimis
Sveiki, šiandien įsijungiau kompiuteri viskas veikė, po kelių minučių kai gryžau prie kompiuterio sėsdamas su keliu trenkiau netyčia i kompiuteri, po kokiu 5 sekundžių kompas pradėjo taip pypsėt kaip kokios mašinos signalizacija klaikus monotoniškas pypsėjimas, kompiuteris veikia viskas įsijungia monitorius veikia su kompiuteriu dirbti galima, kompiuterio vidų apžiūrėjau viskas veikia gerai nėra jokiu atkritusiu daliu nuo smūgio, nežinau ką daryti su tuo pypsėjimu, jeigu galit patarkit.
Kostas
Kazkoki virusa turbut parsisiunciau, kai jungi buna kazkas panasaus kaip start windows normally arba repair, start windows normaly kai spaudziu, ismeta tik uzrasa apcioje windows 7 ir pagal viska turi tas paveiksliukas atsirasti, bet tik kai pradeda jis kazkiek matytis ismeta labai staigiai melyna ekrana su kazkokiu tekstu, niekaip nespeju perskaityti nes iskart persikrauna, su tuo repair ismeta tokia lentele uzsikrauna ir buna tipo pasirinkit repair ir cancel, bet klaviatura tada jau nebeveikia, ir pele atsijungia, neprastas virusiukas, bet zodziu, windowsus per bootus neina irgi perrasyt, gal zinot ka galeciau padaryt?
infoma.lt
Deividui. Is tiek informacijos neimanoma kazka atsakyti. Nurodykite koks kompiuteris (nesiojamas ar stacionarus), kokie parametrai, kokiu momentu ir ka darant dazniausiai stringa, kas tuo metu matosi ekrane...kuo daugiau info, tuo paprasciau kazka atsakyti.
Deividas
Sveiki. Turiu problema mano kompas daznai persikrauna ir pastringa ir nezinau ka daryt, galit pasakyt kame cia problema ir ar galiu pataisyt?
Edita
Sveiki, susiduriau su problema...kompiuteris kaip ir veikia, bet nesikrauna nei vienas zaidimas...kame problema? Vakar viskas buvo gerai, o siandien jau negalima jokio zaidimo zaist.
infoma.lt
Rickai23. Nepakanka interneto greicio (arba is tiekejo puses, arba is tinklapio kuriame ziurite puses), nors kartais gali buti problemu ir su tinklo plokste ar virusais.
Ricka23
Stringa kompiuterio vaizdas, o kartais ir garsas ,bet tik žiūrint tiesiogiai iš interneto padidinus visą ekraną.Žaidimus reikalaujančius daug parametrų tempia be problemų.
infoma.lt
Linai. Pagrindines plokstes BIOS "neatsimena" papildomu nustatymu (data, laikas, ikrovos eiliskumas...). Tai vyksta kai nebeveikia pagrindines plokstes baterija, arba problema su pacia pagrindine plokste.
Lina
Sveiki, mano kompiuteris lyg ir veikia gerai. Bet, kai įjungi pc visada reikia nustatyti laiką iš naujo, nes rodo kažkokią nesamonę. Kodėl taip yra?
infoma.lt
N. Reiketu konkreciau ir tikslesnes informacijos. Kokiu momentu stringa, ar matomas koks pranesimas ar simboliai ekrane.
N
Sveiki. Turiu laptopą, Lenovo, bet yra problemėlė - jis neįsijungia. Na, galima sakyti ir įsijungia, tačiau vienu momentu tiesiog užstringa ir tiek. Kas galėtų būti?
Giedrius
Sveiki, mano kompiuteryje garsas tai atsiranda tai dingsta, kai dingsta tai traska. Kas galetu buti? ACIU.
infoma.lt
Mindaugui. Taip, greiciausiai reikėtų pratestuoti pagrindinę plokštę, RAM, HDD. Pradžiai bent jau chkdsk /f praleiskit, įsitikinkit, kad nėra jokių "piktybinių" programų.
Mindaugas
Sveiki, Mano kompiuteris betkada užstringa ar tai po 1h ar tai po 4h vaizdas ir garsas užstringa, nei pelė nei klaviatūra neveikia, nepadeda nei CTRL DELETE kombinacija tik HDD išjungimas. Žiūrėjau temperatūras CPU pilnai apkrautas 100% 1h daugiau 75C nepakyla ,VGA 77C daugiausiai pakyla pilnai apkrauta per 1 h ventiliatorius veikia dulkės išvalytos, pasta naujai pertepta tad nemanau kad nuo perkaitimo. Gal bėda maitinime ar HDD bei RAM?Kokia jūsų nuomonė?Specifikacija:Pagrindinė plokštėJuokasMI eMachines eME642GAMD Athlon(tm) II P340 Dual-Core ProcessorATI Mobility Radeon HD 5650 (Madison)RAM-Samsung M471B5773CHS-CH9 2x2GB DDR3-1333 (667 MHz) 64bitDiskas #1 - WDC WD5000BEVT-22A0RT0 (500 GB).
Minde
Sveiki, turiu problema, ijungiant pc jis po poros sekundziu issijungia, nespejus nieko parodyt net monitorius nespeja sureguot. Maitinimo blokas 550w itampos manau tikrai turetu uztekti. Ar imanoma jog taip greit uzkaistu procesorius ar dar kas?
ruslan
Sveiki, turiu loptopa. Noriu perasyti Windows Xp i Windows 7. Problema ta, kad negaliu cd rom padaryt first boot, nes biose raso, kad jis not instaled bei kaip ir usb ir t.t. Tik hdd rodo, visa kita not instaled, kame beda?Liūdesys Nors ijungus pc viskas puikiai veikia.
Julija
Sveiki.Nešiojamasis kompiuteris vis išsijunginėja, seniau tai atsitikdavo kartą į keletą dienų, o pastarosiomis dienomis išsijunginėja po 5-10 min po įjungimo, staigiai užkaista ir išsijungia. Kas tai galėtų būti?
infoma.lt
Jei kietasis diskas veikia ir jei disko neformatuosite ar netrinsite failu informacija zinoma isliks.
Karolina
O ar išliks visa informacija kompiuteryje?
info
Karolinai. Viskas ka jus galite pati padaryti tai "resetinti" BIOS, istraukti maitinimo laida ir keletui minuciu atjungti baterija. Jei veliau ijungtas kompiuteris nestartuoja kreipkites i kompiuteriu specialista.
Karolina
Sveiki, labai reikia pagalbos! Turiu nešiojamą HP, prieš kelias dienas jungiu - ekrane parodo intel ir viskas, toliau nekrauna.. Dar kartą po kiek laiko buvo pavykę įjungti kompą, bet pastarąsias dvi dienas vėl tik iki intel užsikrauna ir daugiau nieko. O viskas normaliai burzgia, kaip visada.. Kas čia atsitiko ir ką dabar daryti?! Ačiū
infoma.lt
Mariui. Kokia windows versija? Kokia tiksliai klaida rodo?
Marius
Sveiki turiu nesiojama kompiuteri (hp compaq nc6000) kazkas atsitiko nes neisijungia iki galo jungiasi rodo logotipa ir juoda ekrana taip kartais buna jei isjungi su mygtuku na zodziu raso kad negali ijungt kompo nes yra klaida bandziau spaust ir start windows normally ir last known good configuration zodziu viska bet kai ka nors is ju paspaudziu tai jis kaip ir kraunasi bet vis restartuojasi patarkit ka nors plizzz.
infoma.lt
Linai. Luktelkit ilgiau, jei nesusitvarkys padarysit "System restore".
Lina
Sveiki turiu problema, ijungus loptopa raso "please dont power off or unplug your machine,installing update 35 of 62". Tai jau yra ne pirma karta, bet pries tai viskas pasikraudavo per kelias minutes, o dabar jau kelios valandos nieko nesikeicia, toks jausmas, kad pakibo ar negali kazko pakrauti. Patarkit ka daryt. Operacine sistema windows7.
infoma.lt
Acer gaminiais neprekiaujame ir ju neremontuojame. Tiesa, nuo siol Acer savo gaminiams suteikia 36 men. garantija...gal tai pakeis musu poziuri i juos Mirktelti.
mindys
Sveiki. Nebeveikia Acer Emashines e642g ventiliatorius. Kokios mazdaug orientacines kainos tu ventiliatoriu ir kokios idejimo kainos?
infoma.lt
Matui. Pabandykit patikrint ar nera atnaujinimo vaizdo plokstes tvarkyklei (draiveriui), galima dar butu pratestuoti kompiuterio atminti.
Matas
Sveiki, turiu problema del vaizdo plokstes. Kai daugiau apkraunu vaizdo plokste ekranas pasidaro dryziais ir ismeta lentele video card stoped working o kartais pakimba pc, parsisiunciau temperaturos matuokli patikrinau kokia temperatura vaizdo plokstes lyg ir normali ir neturetu kaist 33C. Tad nebezinau kur problema, kompas 2011 metu galo, vaizdo plokste radeo hd 6670.
Edga
Sveiki, Pas mane laptopas ACER Aspire 6920, kartais ekranas pradeda mirgseti ir mirga kol neperkrauni pc. Bet tai dar ne viskas, pajungus kita isorini monitoriu, veikia viskas puikiai. Paleidus koki zaidima arba paziurejus apie valanda koki filma, pc issijungia. Pabandzius ijungti is naujo, dazniausiai jis pakimba, dar tik parodzius kaip ijungti BIOSa. Kas galetu jam buti? Is anksto dekoju uz atsakyma.
infoma.lt
Tadui. Na kaip jau pats supratote - kaista greiciausiai procesorius. Tai gali itakoti susikaupusios dulkes, problemos procesoriuje, gedimas pagrindeineje ploksteje...Paprasciausia ka galite padaryti patikrinti ar tvarkingai veikia (nestringa, netarska) ausintuvas, dulkiu siurbliu pabandyti issiurbti dulkes (per groteles sone ar apacioje).
Tadas
Labas, turiu problema, kompiuteris buna uzstringa ir absoliuciai niekas neveikia, netgi uzvertus kompa jis neissijungia, belieka palaikyti apie 6s nuspaudus isjungimo mygtuka, tada issijungia. Sis uzstrigimas pastebejau ivyksta tik dviem atvejais- kai ka nors siunciu su torrent ir tuo metu ziuriu filma, max iki 15 min, kitas atvejis kai zaidziu zaidimus internete. Pastebejau, kad is kompo pradeda pusti vis siltesni vejeli, galbut kas nors uzkaista. Vakar kiek pats sugebejau atsisukes issivaliau, siandien perrasem windows, kompas tikrai neapkrautas ir vistiek tai kartojasi.
Aureli
Sveiki, atrodo viskas gerai buvo, tik va siandien isinstaliavau windows, nu kompas restartavosi, viska gerai krovesi. o paskui pasidare melynas ekranas apacioj raso windows7, o daugiau jokiu zenklu, i nieka nereguoja.
infoma.lt
Vladislav. Atnaujinkite win7, ypac IE iki 9 versijos, testavimui laikinai "ismeskite" Nod 32.
Vladislav
Sveiki, turiu problemą. Dažnai užstringa kompiuterio desktopas, t.y. nereaguoja nė viena ikona, tačiau start juosta ir visa kita puikiai veikia. Aš paspaudžiu ctrl alt del ir isjungiu explorer.exe procesą ir vėl jį įjungiu, tada kokį pusvalandį desktopas veikia bet po to vėl jis užstringa. Virusų nėra, dažnai skanuoju pc su Nod32 5 versijos antivirusine. Patarkite ką daryt? Win7 Ultimate 32 bit.
infoma.lt
Jolitai. Toje lenteleje ir raso kokio failo sistema nepasiekia. Failo atstatymui reikia siek tiek kompiuteriniu ziniu, tad kreipkites i kompiuterista jis isspres problema.
Jolita
Sveiki, man nepasikrauna pc. Ismeta lentele windows could not start because the following file is missing or corrupt. Ka daryt?
infoma.lt
Petrui. Jeigu uzstringa vadinasi tikrai ne viskas veikia tinkamai. Testavimui atjungite kietojo disko ir dvd skaitytuvo jungtis einancias i pagrindine plokste, "nunulinkite" BIOS... Gal visgi rodomas kazkoks klaidos pranesimas? Pvz. nerandama klaviatura ar kietasis diskas?
Petras
Sveiki, iskilo problema su stacionariu kompiuteriu. Ijungiant uzstringa ant bios meniu viskas testavau viskas veikia. Kame galetu buti problema?
Tomas
Sveiki, turiu tokia problema, Fujitsu siemens laptopas, ijungiu kompa lemputes sviecia bet nieko nerodo, taip pajungineju koki 5-15 kartu ir vel normaliai veikia ir taip koki menesi jau vargstu, kas galetu buti? Aciu.
Tomas
Sveiki. Turiu problema su nesiojamu kompiuteriu DeLL Studio 1555 PP39L. Kai pakrovejas ijungtas gali vaiksciot per interneta visur, bet zaidimas ijungus iskarto kompiuteris issijungia. O jei pakroveja istraukus kol baterija laiko gali zaist ka tik nori, bet tik ijungus vel pakroveja iskarto vel issijungia kompiuteris. Bandziau ir kita pakroveja, bet vistiek tas pats.
infoma.lt
Justui. Jei naujasis matinimo blokas geras ir tikrai viskas gerai sujungta (pagrindinis 20-24pin, papildomas 4pin, vaizdo plokstes maitinimas jei toks yra) ir nera dar kokio probleminio mazgo, kompiuteris turetu startuot. Nuresetinkit BIOSa, istraukit ir vel idekit vaizdo plokste, RAMus. Kartais pagrindine ar vaizdo plokste "reikalauja" ne maziau nei pvz. 500w galios maitinimo bloko ir neveikia korektiskai jei bandoma prijungti silpnesni.
Justas
Sveiki, vakar nusprogo maitinimo blokas (500W) ir siandien isigijau kita (400W). Visus laidus sujungiau (ir su 20pin laida meginau, ir su 24pin), bet ijungus kompa, sukasi blokas, vaizdo plokstes ventiliatorius, cd-romas, taciau neijungia monitoriaus ir nepradeda silpniau veikti mait. blokas kaip iprastai. Kame cia beda galetu buti?
Jolita
Sveiki, šiandien ryte įsijungiau nešiojamąjį kompiuterį (acer), ir karts nuo karto jis supypsi. Dažniausiai tai būna klausantis muzikos ar šiaip internete naršant. Pradžioje maniau, kad čia gali būti kaltos garsinės reklamos esančios, kuriame nors atidarytame puslapyje, bet jas visas uždarius, vis vien karts nuo karto girdisi tas pypsėjimas. Šiaip kompiuteris veikia, viskas tvarkoje - vaizdas yra ir t.t.
nuKas
Arturas 2012-04-06 patikrink motininės plokštės kondensatorius. Įtariu, kad bus krūva išsipūtusių, pavarvėjusių. Juos reikia perlituoti ir kompas veiks kaip naujas. Turėjau ir aš tokį džiaugsmą.
infoma.lt
Arturui. Reikia kompiuteri pratestuoti. Toki striginejima gali itakoti bet kuri dalis...HDD, maitinimo blokas, pagrindine plokste, RAM. Patikrinti ar nera sugadintu ar uzkrestu failu, perziureti logus gal ten fiksuojama problema.
Arturas
Man iskilo tokia problema. Kompiuteris veike gerai, bet jis pradejo uzstrigineti, t.y viskas pasikrauna galiu viska daryti bet nezinai kada viskas lyg sustingsta: peles judint negali, klaviatura neveikia,neveikia jokie mygtukai, nei programu isjungimas tokie kaip Windows alt f4 ctrl alt delete ir todel tenka restartuoti kompiuteri, o restartavus vel nezinai kada taip atsitiks. Kartais net buna uzstrinka and windows krovimo, kita kart vos pasirodzius desktopui, kita kart zaidziant zaidimui, kita narsant internete. Nezinau kame problema, bandes isimt idet vaizdo plokste, perdeti RAM visvien, tiesiogine to zodzio prasme kompas pakimba ir vienintele iseitis ji paleist tampa Restart, gal yra minciu kodel taip yra?
infoma.lt
Mantui. Greičiausiai arba techninės problemos su vaizdo plokšte, arba programinės su draiveriais.
Mantas
Sveiki, turiu klausima. Kas galėtų būti, jeigu žaidi kokį žaidimą ir aptemsta ekranas kartais pasidaro margas, kartais išmeta iš žaidimo ir rašo apačioje display driver stopped working, o kartais net ir nežaidžiant žaidimu? Bandžiau driverius updatint ir nepadejo. Taip vyksta nuo pat pradžių kai isigyjau kompiuteri. Acer Aspire 5741. Vaizdo plokštė Nvidia GeForce GT 320M 1GB
infoma.lt
Edvinui. HP dv6000 nesiojamu kompiuteriu serija turejo problemu su perkaitimu ir daznais techniniais gedimais. Jusu atveju zaidziant zaidimus greiciausiai perkaista vaizdo plokste ar kitas komponentas ir kompiuteris issijungia.
edvins21
Turiu HP Pavilion dv600. Kodel issijungia kai zaidziu zaidimus?
infoma.lt
Gyciui. Taip normalu kai vaizdo plokste turi papildoma maitinimo jungti.
Gytis
Ar normalu kad maitinimo blokas yra prijungtas prie vaizdo plokstes???
sandra
Sveiki noretau paklausti kodel neveikia klaviatura kompiuterio, kai ikistas pakrovejo laidas, nesuprantu istrauki laida tada veikia o su laidu neveikia klaviatura.
info
Pijui. Visiškai įmanomas dalykas, kad maitinimo blokas perdegė jei trinktelėjimo metu sukibirkščiavo įtampos laido kontaktuose. O tie laidai apačioje tai mikrofono ir ausinių jungtysišvedamos priekinėje korpuso dalyje.
pijus
Sveiki, siandien netycia trinktelejau savo pc. Tai issijunge, ir nebegaliu ijungt. Gal laidai atsoko kokie? Nes pora buvo atsoke motinines apacioj (ten parasyta ground, micr power ir keli). Nesinori tiketi, kad maitinimo blokas perdege.
infoma.lt
Zydrunui. Greiciausiai del temperaturos ar trinktelijimo "atsoko" kazkuri jungtis ar kontaktas todel sujudinus ir pakimba. Reiketu parodyti meistrui, gal atrastu "liga".
Žydrūnas
Sveiki, laptopas pakimba jį pajudinus (užtenka atkelt nuo stalo), nieko nebegalima daryti, išskyrus ilgą išjungimo mygtuko paspaudimą. Įjungus iš naujo veikia puikiai iki kito pajudinimo. Gal kas esate susidūrę su tokiu reikalu?
Tomas
Ijungus kompiuteri jis kraunasi kraunasi, bet kazkokiu momentu (ne visada) ima persikrovineti ir persikrovineja iki to laiko, kol toks jausmas nesusyla kietasis diskas, nes pav ijungus biosa ten pasedint gal minuciu 5 tai viskas isijungia normaliai, tai cia bus kietasis diskas ane?
Darius
Sveiki, kaip loptope ijungti windows7 atnaujinima is kietojo disko jei patys windowsai nepasikrauna. Be to bandziau formatuot diska ir idiegti is naujo, bet nerado senos versijos.
infoma.lt
Matui. I jusu klausima atsakyta straipsnyje, pasiskaitykite.
Matas
Kodel man neisijugia pc? Ijungdamas pc nematau vaizdo, be to kai ijungiu pc nebuna pyptelejimo. Anksciau irgi taip budavo bet po 1h isijungdavo, o dabar jau antra diena neisijugia.
infoma.lt
Aurimui. Tuomet liko tik pagrindine plokste Mirktelti
Aurimas
Sveiki, iskilo problema, kompiuteris pasileidzia, sukasi visi ausintuvai, bet nerodo vaizdo, meginau keisti vaizdo plokstes, bet tas pats, meginau RAM keisti, bet irgi tas pats, kas dar galetu buti?
infoma.lt
Tomui. Greiciausiai tokia raide, kuria bandoma priskirti flashui (D, E ar F) jau yra priskirta kitam irenginiui, todel ir konfliktuoja tarpusavyje. Priskirkite kita raide pvz. Z ar U.
Tomas
Kas yra jei kompas nenuskaito flasho, jungtis kompo gera.
Mecislovas
Sveiki turiu problema su nesiojamu kompiuteriu ijungus sviecia lemputes ventiletorius sukasi ,bet vaizdo nera. Gal galetumete patarti? Aciu.
infoma.lt
Juratei. Greiciausiai isjungete Fn (klavisas apacioje kaireje) + F9 ar panasiai. Gali buti ir kitas klavisas...ant jo nupiestas simbolis. Dar karta paspauskite siuos klavisus ir ijungsite. Sekmes.
Jurate
Sveiki. Kas galejo nutikti mano loptopo pelei: nusipirkau pries pora savaiciu is topo centro TOSHIBA SATELLITE L750-1E2. Pajungiau belaide pele, naudodavausi visa laika abiejom, ir klaviarutos pele, ir belaide. O siandien isijungiu kompiuteri, klaviaturos pele nebeveikia.....Labai laukiu atsakymo! Aciu!
infoma.lt
Justei. Taip sugedo baterija. Arba keiskite, arba dirbsite tik prisijunge pakroveja.
Juste
Sveiki, mano laptopui (lenovo 3000 N200) 4 metai, viskas lyg šiol buvo gerai, užvakar išsikrovė baterija ir nebepasikrauna,kelias minutes pabūna ir išsijungia, ar gali būti taip kad išsieikvojo visiškai baterija? Nes prijungus prie laido ir išėmus bateriją kompiuteris dirba kaip ir dirbo, tik kad be baterijos.
infoma.lt
Rūtai. HP dv6000 - pakankamai problematiška nešiojamų kompiuterių serija. Nemažas gedimų procentas. Jūsiškė klaviatūra galėjo būti apipilta, po remonto gali nepilnai kontaktuoti klaviatūros jungtis arba tiesiog klaviatūra sugedusi ir neveikia jūsų aprašyti kairios pusės klavišai. Neškite meistrui. Suremontuos arba pakeis klaviatūrą. Naudotų ir be gedimų nešiojamų kompiuterių nėra daug, tad reikėtų vengti pirkti naudotus nešiojamus kompiuterius.
Rūta
Sveiki. Nusipirkau dėvėtą HP Pavilion dv6000. Pardavėjas patikino, jog jokių gedimų nėra, tačiau vieną radau Nesamonė Kažkodėl neveikia keli mygtukai (ESC, 1, Q, Tab, CL, A ir Z). Prijungiau išorinę klaviatūrą, tai viskas kuo puikiausiai, bet nesinori visada būt su išorine. Taigi norėčiau paklausti, kas maždaug galėtų būti? Ar čia kažkas labai rimto ir reiktų vežti pas meistrus, ar galima pačiai kažką padaryti? Dėkui už atsakymą Šypsena
infoma.lt
Edvinui. Jusu atvejis pakankamai aiskiai aprasytas siame straipsnyje. "Lyg ir įsijungia, lemputės mirksi, viduje esantys aušintuvai sukasi, tačiau ekrane jokio vaizdo..."
Edvinas
Sveiki, norejau paklausti kas gali buti kai ijungiu kompiuteri ventiliatorius sukasi, viskas kaip ir veikia bet ekrane jokio vaizdo o tiktais mirkcioja zalia lempute ir kai ijungiu kompiuteri nebuno jokio PYPT garso padekit jei galit. Aciu
infoma.lt
Mariui. Taip, yra didele tikimybe, kad vaizdo plokštė negali dirbti windows aplinkoje, ypac jei matosi vaizdo iskraipymai. Pabandykite kita plokste...jei ne, dar galima butu patikrinti atminti (RAM).
marius
Sveiki, norejau paklausti kas nutiko mano kompiuteriui, restartinant pc windowsam nespejus uzsikrauti ismeta melyna lentele su baltais skaiciais ir vel restartuoja,  perrasiau windows xp, viskas normaliai, idiegiu nvidia draiverius, restartuoju kraunant windows rodo iskraipyta vaizda, bet ju neuzkrauna, pakimba pc, meginau windows 7 idiegti, idiegimo pabaigoje restartuoja ir visiek taspats, meginau taip su dviejais kietaisiais diskais ir vistiek taspats, ar galetu buti vaizdo plokste sugedusi?Buciau labai dekingas uz atsakyma.
vidas
Sveiki, noreciau suzinoti kas galejo atsitikti loptopui asus k53f. Pajungus kelias sekundes dega hdd lempute po to uzgesta ir jokios daugiau gyvybes isskyrus ventiliatoriaus osima ekranas juodas ir jokiu keiksmu.
infoma.lt
Andriui: Nelabai ka ten įžiūrėsite Mirktelti. Kreipkitės į specialistą. Jeigu sugedo pagrindinė plokštė ir kompiuteris nebegarantinis (ASUS suteikia 2, kartais 3 metų garantinį laikotarpį, tačiau sprendžiant iš modelio - pasibaigęs), greičiausiai nelabai "apsimokės" remontuoti...nors būna ir išimčių.
Andrius
Sveiki, neįsijungia laptopas. Paspaudus mygtuką, įsijungia tik lemputės, ventiliatorius nesisuka, niekas nesikrauna. Maintinimo laidą ir blokelį pabandžiau nuo kito analogiško laptopo, bateriją taip pat, visvien nerodė jokių ženklų. Lemputes galima išjungti tik visiškai nutraukus maitinimą: išėmus bateriją arba išjungus iš tinklo. Į kurią kompo mikroschemą ar vietą reiktų žiūrėti? Ir ar apsimoka? Šypsena Laptopas - ASUS F5N
vaidas
Sveiki. Kas galejo nutikti instaliuojant nesiojama kompiuteri Fujitsu - Siemens AMILm3438g jis uzgeso ir jokiu gyvybes zenklu maitinimas ateina.
Tomas
Sveiki. Turiu stacionaru konpiuteri, ijungiu ji viskas normaliai. Paspaudziu ant vartotojo jungia labai ilgai apie 2 min ir po to uzstringa parodzius tik darbalauki be piktogramu. Las galetu buti?
infoma.lt
Aistei. Instaliuot nereikia, pakanka parsisiusti Ubuntu live CD ir uzsikrovus is jo Ubuntu operacine sistema patikrinti.
Aistė
Sveiki, labai ieškau pagalbos. Nešiojamame kompiuteryje Acer Aspire 5742Z nebeveikia Num Lock mygtukas, neveikia atskira skaičių klaviatūra Nelaiko nervai tiesiog nustojo veikti ir viskas, gal skubėdama spausdinau ir netyčia kažką suspaudžiau? ar galėjau užblokuoti?o gal čia techninis gedimas ir vežti į garantinį? nežinau ko imtis.. instaliuoti Linux Ubuntu 10.04, dėkui, jei kas patarsite Šypsena
infoma.lt
Dariui. Taip greiciausia pagrindine plokste, jei tikrai gerai patikrinote maitinimo bloka ir kompiuteris nerodo "jokios gyvybes". Nors kartais pasitaiko ir procesoriaus gedimų...ypac jei jis blogai ausinamas del dulkiu ar netinkamai "uzdetas" ausintuvas.
Darius
Noreciau isgirsti kita dar nuomone. Siandien veikiant kompiuteriui jis staiga uzgeso. Pirma mintis, kad uzkaito. Palaukiau istraukiau vel ikisau maitinimo laida jokiu gyvybes zenklu. Tada antras zingsnis patikrint maitinimo bloka jis veikia, isitikinimui pajungiau ir kita taipogi be gyvybes zenklu. Tad priejau isvados, kad bus sudegus P.plokste. Gal dar galetu but kas nors, ka galima butu patikrint del ko neveikia pc? Aciu
Monika
Turiu problemą. Kai bandau įjungti kompiuterį, viduje girdisi pypsėjimas. Viskas išsijungia. Po kelių minučių vėl bandau įjungti, viskas gerai. Kas gali būti?
Martynas
Sveiki, sugedo 7 windowsai perrasiau juos, viskas lyg gerai. Bet kita diena kompiuteris tiesiog pats uzstrigo, nesijudina pele niekas neveikia. Atrodo lyg pakibo, bet perrestartavus vel viskas normaliai buna taciau po kiek laiko vel pakimba. Kas galetu buti? Blogai irasyti windowsai ar kazkokiu programu trukumas? 1karta pats persirasineju windowsus anksciau tai darydavo kompiuteristas. Aciu uz atsakyma Šypsena
Andrius
Sveiki, išeidamas išjungiu kompiuterį, o grįžęs noriu jį įjungti, o šis įsijungia truputi padirba ir išsijungia, po kokių 10 min. pats įsijungia ir viskas gerai. Šiandien norėjau vėl įjungti ir vėl tas pats, įsijungia truputi padirba ir išsijungia ir daugiau nieko, paspaudžiu įjungimo mygtuka bet jokios reakcijos... Kokios gali būti problemos? Ir kaip jas išspręsti?
infoma.lt
Jei vaizdo plokste ir ramai geri (visgi reiketu pratestuot ir isitikint), tuomet greiciausiai sugedo pagrindine plokste...labai retais atvejais - procesorius. Zinoma su salyga, kad viskas tikrai gerai sujungineta po remonto.
Tadas
Sveiki, iskilo beda kompiuteris kai ijungdavau tik veikdavo tik ventiletoriai uzsidegdavo kelios svieseles ir viskas galvojau kazkas windowsam ir nunesiau draugui harda jis perrinstalaiavo  windowsus mano harde ji isikisau ir dbr man pypsi ir  neisijungia pc, galvojau ramus ar  vaizdine blogai ikisau perdejau viskas taip pat gal kokiu patarimu turetumet ka daryt Šypsena
infoma.lt
Gali buti, kad si vaizdo plokste tiesiog netinka jusu laptopui (ka byloja ir tas cypsejimas), nes pasitaiko tokiu atveju kai vaizdo plokste kuria issirenkame ir neveikia butent tame kompiuteryje...reiketu pasitikrinti suderinamuma gamintoju tinklapiuose.
roslekas
Sveiki, teko susidurti su vaizdo plokštės gedimais laptope, kelis kartus jau perlytavo čipą, bet vistiek po kiek laiko vėl neveikė laptopas: vaizdo nerodė nei per vga jungtį pajungus kita lcd monitoriu, nei paprastai, šiaip laptopas veikė, krovėsi ir t.t, tik vaizdo jokio...nusprendžiau ir nusipirkau nauja vaizdo kortą, mano buvusioji 8600m gt mxm II, nupirkau ati hd3400 mxm II, viskas tiko, tik deja vel kompiuteris veikia, bet jokio vaizdo, ta vaizdo korta nauja garsus skleidžia lyg normaliai veiktu, šilo, tik silpnai cypia retsykiais, kaip minėjau su nauja korta vistiek jokio vaizdo irventiliatorius suveikia tik kompiuteri ijungus...kas dar galėtu buti blogai ? Pagalvojau gal bios neatpazista vaizdo kortos, todel ir vaizdo nerodo, o gal dar kas? Ar padarius kompiuterio diagnostika paaisketu kurioje vietoje yra problema?
infoma.lt
Eligijui. Pradžioj vis tik reikėtų pratestuoti vaizdo plokštę, gal ji "nebetempia". Galimos ir kitos bėdos:
 • Per silpnas maitinimo blokas;
 • Kaistantis procesorius ar pagrindinė plokštė;
 • Atmintinės (RAM) problemos.
Eligijus
Sveiki turiu problema su stacionariu kompiuteriu. Viskas veikia puikiai tik zaidziant zaidimus pwz: underground 2 arba kitus bezaidziant pakimba kompiuteris ir ekrane rodo tik paskutinio momento nuotrauka net ant klaveturos esanciu mygtuku num, caps lock, scroll lock lemputes neveikia ir pastebejau kad kuo galingesnis zaidimas tuo jis pakimba greiciau. Isvaliau dulkes is vaizdines ir viso pc bet neko gero. ka galeciau daryti ? dekui Šypsena
Arunas
Turiu problema su PC. Isijungia, viskas veikia, bet po minutes automatiskai issijungia. Pries tai veike puikiausiai, tik kitoj dezej, pakeiciau dar viena deze, vis tas pats. Kur reiktu atkreipti demesi? Negaliu prieiti net prie BIOS setingu.
Indre
Kiek kainuotu windows 7 instaliavimas?
infoma.lt
Gali būti keletas problemų...t.y. pagrindinės plokštės gedimas, vaizdo plokštės ar tiesiog matricos (ekrano) ar jo apšvietimo. Jei tektų keisti pagrindinę plokštę remontas turbūt nelabai apsimokėtų, jei kitos bėdos - remontas kainuotu pigiau.
Zivile
Turiu nesiojama kompiuteri ir sugedo mirksi lemputes ir pakrovejas veikia bet nerodo jokio vaizdo. kiek kainuotu remontas gal galit pasakyt noriu suzinoti ar apsimoka tvarkyti  Šypsena
infoma.lt
Ramūnui. Na jei baterija "nebelaiko" reikia ją tiesiog pakeisti, bet ko gero reiktų patikrint maitinimo bloką arba pagrindinę plokštę. Įjungimo signalas eina iš pagrindinės plokštės į kompiuterio maitinimo bloką. Reiktų stebėti kas vyksta įjungimo metu. Ar lemputės įsižiebia, ar aušintuvas ima suktis. Jūsų atveju paprasčiau butų pabandyti įdėti kitą maitinimo bloką, jei nepadės - kalta pagrindinė plokštė, tuomet greičiausiai tektų ją pakeisti. Tiesa yra buve atvejų kai blogai veikė įjungimo mygtukas, reiktų ir jį patikrinti Mirktelti. Sėkmės.
Ramunas
Sveiki. Turiu problema su stacionariu kompiuteriu. Jau tas tesiasi senai, kartais kompiuteris neisijungdavo, bet po kurio laiko ziuriu kad pats savaime isijungia. Jei atjungiu kompiuteri nuo laido, tai paskui noriu kompiuteri ijungti ir vel neisijungia, tik kiek palaikus tuomet vel ijungus veikia. Bet dabar jau kompas pakibo su visam. Ar cia gali buti kompo baterija kalta?
infoma.lt
Donatui. Jei su "windousais" Šypsena tikrai viskas gerai, tuomet reiktu patikrinti technine dali...t.y. atminti (ram), kietaji diska (hdd), pagrindine plokste (mb), maitinimo bloka (psu), procesoriaus ausintuva...esant tokio tipo problemai kompiuterio gedima aptikti kiek sudetingiau. Jusu atveju reiktu tiesiog imti is eiles ir tikrinti Mirktelti
Donatas
Sveiki, turiu jau senoka kompiuteri ir iskilo problema tokia, besikraunant windowsam kompiuteris persikrauna, o kartais veikia gerai ir nepersikrauna. Windows rasyti neseniai, tvarkingi nekimba. Kas galetu buti?  Dekui.
Darius
kai ijungiu kompiuteri tai juodame fone buna parasyta "error loading operating system"
infoma.lt
Gali būti keleli variantai. Išsikrovusi baterija, nepakanka įtampos, kad BIOS išsaugotų nustatymus. Tuomet pakaktų pakeisti bateriją (jei ji keičiasi). Gali būti BIOS problema...reikėtų "nuresetinus" pabandyti nustatyti tinkamą CPU dažnį ir išsaugoti ar pabandyti surizikuoti ir parsisiuntus naujesnės versijos BIOS, atnaujinti. Ir pats liūdniausias variantas - pagrindinės plokštės gedimas...žinoma galima būtų patikrinti ar procesorius (CPU) gerai sumontuotas, ar tarp kontaktų ir lizdo nėra šiūkšlių, dulkių ar pan. Sėkmės.
Valdas
Sveiki, yra problema. Ijungiu pc (Stacionaras) ir pasikraunant biosam jis pakimba ties uzrasu kaskokiu susijusi su Cpu patch. Isemus vidui esancia baterija ir resetinus CMOS nustatymus pc pasijungia ir ismeta uzrasa kaska su CPU freq ir kitu pasirinkimu testi darbus ar kaskas panasaus, paspaudus testi darbus pc veikia normalei, bet restartinus ar isjungus jis vel pakimba ant bios.
infoma.lt
Nešiojamų kompiuterių baterijų neremontuojme. Jums reikėtų kreiptis į kompanijas kurios specializuojasi šioje srityje.
tiptop
Labadiena, ar galima pas Jus atremontoti laptopo beterija? Jei taip tai kiek tas remontas uztruks? Ir kokia butu kaina. Batereja BTP-60A1. Aciu
morta
sveiki, turiu problemą su stacionariu kompiuteriu. Jau kuris laikas iš procesoriaus girdisi pypsėjimas (dviejų supypsėjimų per sekundę dažniu, ir tęsiasi apie 5 min.)Ir taip daugybė kartų per dieną. Bet pats kompiuteris veikia gerai, nepersikrauna. Visai neseniai atidarėm kompiuterį, išvalėm dulkes, nes buvo pakilusi temperatūra. dabar siekia iki 25 laipsnių. Buvau girdėjus, kad dėl pypsėjimo gali būti kalti kažkokie krūviai procesoriaus viduje- reikia išimti bateriją ir kai kurias plokštes, kurį laiką palaikyti ir vėl įdėti. Ar tai padėtų? Ar čia jau rimtesnis gedimas ir reikėtų meistro pagalbos?
infoma.lt
Kompiuteris išsijunginėjo greičiausiai dėl procesoriaus perkaitimo. Jei procesorius kaista, automatiškai mažinamas jo galingumas. Pirmiausia reikėtu patikrinti ar gerai sumontuotas ir tinkamai veikia procesoriaus aušintuvas, ar tinkamai pasiskirsčiusi termopasta, ar nėra tarpų, ar procesoriaus temperatūra neviršija 60-70 laipsnių (kuo mažiau, tuo geriau). Jei čia viskas tvarkoje, patikrinkite ar kompiuteryje nėra virusų, ar kitų "parazituojančių" porgramų, kurios naudoja procesoriaus resursus.
kestas
Sveiki, Iškilo problema kažkas su procesorium man rodos. Internete naršant CPU usage 90-100% ir buna laginimas. Tai pat su žaidimais pwz underground 2. Prieš šias nesamones procesorius klebejo ir pc išsijunginejo procesoriu prispaudžiau dabar gerai neišsijunge.Gal gait pasakyt kame čia problema?
Pasidalinkite mintimis, pageidavimais, palikite savo komentarą.
 1. Saugos kodas
VŠĮ Mažeikių pirminės sveikatos priežiūros centras
I.Džiugienės privati klinika
Medikvita, UAB