I.Džiugienės privati klinika

dziugienes klinika Savo veiklą sveikatos priežiūros įmonė pradėjo 1998 m.   nuo gydytojo neurologo praktikos. Vėliau medicinos paslaugų spektras išsiplėtė. Buvo orientuojamasi į tikslą suteikti pacientui daugiau paslaugų vienoje vietoje ir taikyti šiuolaikinius diagnostikos metodus. Šiandien klinikoje teikiamos įvairių gydytojų specialistų ir slaugos specialistų sveikatos priežiūros paslaugos. Įmonė turi du modernius ultragarsinius aparatus su doplerio funkcija, modernų kolposkopą. Čia visi pageidaujantieji miesto ir rajono, bei aplinkinių rajonų  gyventojai gali gauti kokybiškas  antrinio lygio ambulatorines asmens sveikatos priežiūros paslaugas, profilaktiškai pasitikrinti sveikatą.

Įmonė yra  pasirašiusi sutarį su Valstybine ligonių kasa ir priklauso Lietuvos nacionalinei sveikatos apsaugos sistemai. Dalyvaujame Mažeikių rajono savivaldybės sveikatinimo programų įgyvendinime, jau keleta metų atliekame valstybės finansuojamą krūtų echoskopinį tyrimą, pagal programą "Ankstyva krūtų vėžio diagnostika".

Glaudžiai bendradarbiaujame su Mažeikių rajono pirminės ir antrinės sveikatos priežiūros įstaigomis, Vilniaus Universiteto ligoninės "Santariškių klinikos" Kardiologijos angiologijos centro gydytoju.

I. Džiugienės privačioje klinikoje atliekamos paslaugos:

 • Skubi ir planinė neurologo, vidaus ligų gydytojo, ginekologo, endokrinologo, ortopedo traumatologo, psichiatro ir medicinos psichologo konsultacija, medicininės slaugos paslaugas.
 • Gimdos ir jos priedų ultragarsiniai tyrimai, kolposkopijos tyrimas.
 • Galvos ir kaklo kraujagyslių , periferinių kraujagyslių ( doplerio echoskopijos metodu), širdies, pilvo ertmės organų, krūtų, inkstų, prostatos, kasos, skydliaukės, antinksčių, sąnarių, raumenų ir sausgyslių ultragarsiniai tyrimai.
 • Kardiologo konsultacija su širdies ultragarsiniu tyrimu, bei elektrokardiogarama.
 • Psichodiagnostiniai tyrimai - asmenybinės ligos, emocijų , pažintinių funkcijų vertininmas.
 • Blokados, ortopedinių priemonių parinkimas. 
 • Vaistų suleidimas ir infuzoterapija.
 • Šviesos ir aromo terapija ( BIOPTRON aparatu).

Šviesos terapijos sistema BIOPTRON

Šviesos terapijos sistema BIOPTRON yra pasaulyje patentuotas šviesos terapijos prietaisas, turintis ypatingą optinį įtaisą, išskiriantį šviesą, panašią į dalį natūraliai saulės spinduliuojamo elektromagnetinio spektro, be UV spindulių.

Procedūros gali būti taikomos:

 • Skausmo malšinimui: artrozė; skeleto ar raumenų sužeidimai; pečių, kalko ir juosmens skausmai; riešo kanalo sindromas; randai;
 • Dermatologiniai sutrikimai: spuogai; atopinis dermatitas; žvynelinė; paviršinės bakterinės infekcijos; paprastoji ir juostinė pūslelinė;
 • Sezoniniai nuotaikos sutrikimais : lėtinės nuovargio sindromas; mieguistumas.

Konsultuoja specialistai:

 • Neurologas - gyd. Irena Džiugienė
 • Psichiatras- med. doc. dr. Darius Ereminas
 • Akušeris - ginekologas med. doc. dr. Linas Rovas
 • Akušerė - ginekologė gyd. Eglė Jarašūnienė
 • Vidaus ligų gydytojas - gyd. Laima Vitalienė
 • Vaikų neurologas - gyd. Daiva Rovienė (D.Rovienės individuali įmonė)
 • Endokrinologas - gyd. E. Šiuškienė
 • Echoskopuotojas - gyd. Laima Vitalienė
 • Echoskopuotojas - gyd. Laima Petreikienė
 • Echoskopuotajas - gyd. Irena Džiugienė
 • Ortopedas traumatologas - gyd. Vytautas Džiugas
 • Kardiologas - gyd. Nerijus Misonis
 • Ortopedas - traumatologas gyd. Artūras Šarkevičius
 • Med. Psichologė - Diana Bočkienė
 • Bendrosios praktikos slaugytoja - Rita Šarapnickienė
 • Akušerė - Silva Jašmontienė
 • Bendrosios praktikos slaugytoja - Loreta Končiuvienė

Neurologė Irena Džiugienė, konsultuoja, diagnozuoja ir gydo centrinės bei periferinės nervų sistemos sutrikimus ir ligas (galvos, stuburo skausmus ir patologiją, nemigą, migreną, galvos smegenų kraujotakos sutrikimus, potrauminius sutrikimus, auglius ir kt.). Atlieka kaklo kraujagyslių ir giliųjų kojų venų, skydliaukės, krūtų, peties ir kelio sąnarių ultragarsinius tyrimus.

Psichiatras doc. dr. Darius Ereminas, nustato galutinę psichikos sutrikimų diagnozę pagal tarptautinę psichikos sutrikimų klasifikaciją. Sudėtingesniais atvejais, diagnozuodamas psichikos sutrikimus, psichiatras remiasi psichologo atliktų testų rezultatais. Psichiatras skiria gydymą psichotropiniais vaistais, taiko psichologinio konsultavimo elementus.

Akušerė - ginekologė Eglė Jarašūnienė diagnozuoja ir gydo ginekologines ligas (endometriozę, gimdos miomas, kiaušidžių cistas, mėnesinių sutrikimus ir kt.), lytiniu būdu plintančias ligas (sifilį, chlamidiozę, gonorėją, trichomonozę, kandidamikozę ir kt.); konsultuoja kontracepcijos ir nevaisingumo klausimais, diagnozuoja ankstyvą nėštumą. Darbe naudoja modernų kolposkopą ir ultragarso aparatą.

Akušeris - ginekologas med. doc. dr. Linas Rovas (Šiauliu apskrities ligoninės, Moters ir vaiko klinikos gydytojas). diagnozuoja ir gydo ginekologines ligas (endometriozę, gimdos miomas, kiaušidžių cistas, mėnesinių sutrikimus ir kt.), lytiniu būdu plintančias ligas (sifilį, chlamidiozę, gonorėją, trichomonozę, kandidamikozę ir kt.); konsultuoja kontracepcijos ir nevaisingumo klausimais, diagnozuoja ankstyvą nėštumą. Darbe naudoja modernų kolposkopą ir ultragarso aparatą.

Endokrinologė Eglė Šiuškienė. Diagnozuoja ir gydo ligas, atsiradusias dėl endokrininių liaukų veiklos sutrikimų: sergant diabetu, antinksčių ligomis, esant skydliaukės veiklos,  lytinės funkcijos sutrikimus. Atlieka skydliaukės echoskopiją.

Ortopedas- traumatologas Vytautas Džiugas. Diagnozuoja ir gydo kaulų lūžimus, sąnarių pažeidimus, meniskų plyšimus ir ortopedines ligas (artrozę, raiščių patempimus ir plyšimus, kaulų išnirimus ir kt.). Parenka ortopedines priemones (korsetus, įtvarus, diržus).

Echoskopuotoja ir vidaus ligų gydytoja Laima Vitalienė. Echoskopu tiria ir įvertina įvairių organų būklę, nustato patologinius pilvo organų,  mažojo dubens organų, skydliaukės, krūtų, odos ir poodžio pakitimus. Konsultuoja pacientus  vidaus ligų klausimais.

Echoskopuotojas Laima Petreikienė. Echoskopu  tiria ir įvertina įvairių organų būklę, nustato patologinius pilvo organų,  mažojo dubens organų, skydliaukės, odos ir poodžio pakitimus.

Kardiolodas Nerijus Misonis Vilniaus  Universiteto  ligoninės "Santariškių klinikos" Kardiologijos angiologijos centro gydytojas. Diagnozuoja ir gydo įgimtas ir įgytas širdies ir kraujagyslių ligas (miokarditą, reumatą, širdies nepakankamumą ir kt.), tiria širdį ultragarsu, nustato širdies ritmo sutrikimus. Papildomai atlieka širdies echoskopijas, kaklo kraujagyslių, kojų venų ir arterijų, pilvo aortos ir jos šakų, inkstų arterijų ultragarsinį tyrimą.

Ortopedas- traumatologas Artūras Šarkevičius (Mažeikių ligoninės traumatologijos sk. Vedėjas). Diagnozuoja ir gydo kaulų lūžimus, sąnarių pažeidimus, meniskų plyšimus ir ortopedines ligas (artrozę, raiščių patempimus ir plyšimus, kaulų išnirimus ir kt.). Parenka ortopedines priemones (korsetus, įtvarus, diržus).

Med. psichologė Diana Bočkienė - psichologo konsultacija, psichoterapiniai pokalbiai. Psichodiagnostiniai tyrimai - asmenybinės ligos, emocijų , pažintinių funkcijų vertininmas.

Pacientų registracija vykdoma kasdien nuo 8.00 val. iki 19.00 val darbo dienomis
tel.: +370 (443) 75580, mob.: 8 615 27655

Atvykus pageidautina turėti asmens tapatybę ir socialinį draustumą patvirtinančius dokumentus, gydytojo siuntimą (jeigu atvykstate konsultacijai kito gydytojo siunčiamas), kitą medicininę dokumentaciją, kuri gali būti naudinga diagnozuojant ligą.

Mūsų adresas: Naftininkų g. 76 – 17, Mažeikiai, 89152
Tel./faksas: +370 (443) 75580

Komentarai [16]

Aušra
Sveiki. Neurologė I. Džiugienė privačiai priima be siuntimo? Kokia kaina?
Giedrė
Sveiki, kokia kaina be siuntimo pas ginekologe, vaiko lyties nustatymui?
inga
Teko gydytis pas endokrinologę Eglę Šiuškienę Mažeikių ligoninėje, ji man buvo labai grubi, jauna specialistė, bet jau tokia pasikėlusi ir nemandagi. Fui, daugiau pas ją nebenorėčiau eiti. Kažin kokia ji būna, kai žmonės lankosi pas ją privačiai?
Konstancija
Laba diena. Noreciau prisiregistruoti pas Artūra Šarkevičiu arba Vytauta Džiuga siomis dienomis: nuo liepos 7 d. iki 17d. Kada butu galima? Taip pat pas ginekologe Egle Jarašūniene ir noreciau savo suneli nuvesti pas gydytoja apziurai, jam 2 metukai.
Vaida
Sveiki, kokia kaina be siuntimo pas ginekologe, nestumo klausimais ekoskopui?
Alvydas
Laba diena, norėčiau sužinoti kada atvyksta gydytojas Nerijus Misionis, ar būtinai reikalingas siuntimas?
infoma.lt
Sveiki. Visa detali informacija ir pacientų registracija vykdoma kasdien nuo 8.00 val. iki 19.00 val. darbo dienomis tel.: +370 (443) 75580, mob.: 8 615 27655.
Birute
Laba diena, Noreciau suzinoti kiek kainuoja konsultacija jei eini privaciai (be siuntimo). Ar ilgai reikia laukti uzsiregistravus? Aciu.
Kristina
Keista, nes mes patys esame is Plunges ir visada musu vaikuti apziuredavo vaiku neurologe su siuntimu ar be jo. Zinoma, jei be siuntimo tai paslaugos daugiau kainuoja Šypsena Esu patenkinta suteikiamomis paslaugomis.
Daiva
Laba diena. Noreciau suzinoti kada artimiausiu laiku atvaziuoja konsultuoti koks neourologas? Aciu.
Inga
Laba diena, norejau pasiteirauti, koks gydytojas dirba BIOPTRON aparatu ir kokia kaina proceduros?
Rimantas
Sveiki. Man įdomu, kaip sužinoti, kada ir koks gydytojas pas jus atvyksta. Ačiū.
I. Džiugienės klinika
Gyd. N. Misonis Rugsejo 24d Konsultuos musu Klinikoje. Registracija ir smulkesne informacija telefonu 8-61527655.
Birute
Noreciau uzsiregistruoti pas gydytoja Neriju Misoni del sirdies ir kraujotakos problemu. Koks jo darbo grafikas? Ar siuntimas tinka ir kokia priemimo konsultacijos kaina. Tikiuosi greito atsakymo. Ačiū
Justina
Noreciau uzsiregistruoti pas gydytoja Neriju Misoni del sirdies ir kraujotakos problemu. Butu gerai zinoti ar siuntimas tinka ir kokia priemimo konsultacijos kaina.
Jonas
Laba diena, norėčiau užsiregistruoti pas neurologą.
Pasidalinkite mintimis, pageidavimais, palikite savo komentarą.
 1. Saugos kodas
Medikvita, UAB
I.Džiugienės privati klinika
VŠĮ Mažeikių pirminės sveikatos priežiūros centras